thorin
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 to daj tu albo na priv
0
strona strumyki tv zmieniła nazwe?
0
Załóżmy że przychodzi Musk kupuje Barce za powiedzmy 8 miliardów euro i moje pytanie do kogo trafiają te pieniądze? Bo Barca z tego co wiem nie ma właściciela to kasa trafia do miasta czy jak?
1
@Ali3231 dobrze że Umtiti przez 3 lata zarabiał adekwatną pensję
6
Pociąg z rannymi żołnierzami z Ukrainy przyjechał w czwartkowe popołudnie na krakowski dworzec. Poszkodowani z obrażeniami od wybuchów bomb, pocisków i min zostali przewiezieni do okolicznych szpitali
Komedia co się dzieje w tym kraju
0
Titanic to najlepszy film forever
0
@tomasz.s94 Ferran powinien grać na lewej stronie bo to jego nominalna pozycja.
0
na jakim kanale bedzie mecz Barcy
0
@MICHU2 a jak mamy być faworytem skoro odpadliśmy w fazie grupowej? Wrócimy do tej rozmowy w styczniu
1
Wszystkie puchary w tym sezonie nasze - nie widze tego inaczej
0
Co tu się dzieje
1
Ta Pogoń to serio przegrała z zespołem w którym 3/4 zespołu to są jacyś nauczyciele budowlańcy itd. ? :D
0
Bardzo często po kąpieli podczas wycierania schodzi mi skóra. Jest tu jakiś specjalista od tego?
Jest się czym martwić?
0
@michal26 dla mnie ten drugi z Brazylijczyków który gra w Ajaxie nie pamiętam nazwiska, ale chyba Antony jest duzo lepszy a i 4 lata młodszy i jeszcze pewnie by taniej wyszło
0
@Pawel13sz ale co wiek benzyny ma do jej ceny?
0
Benzyna jeszcze będzie droższa czy już raczej cena będzie spadać?
0
@Tomek_TF te zdjecia musza byc przerobione chyba ze Messi ma dzieciaki z inna babka
0
@AdamaTraore na okrętach podwodnych, ale obecnie nie ma żadnego sprawnego
Jakby tak przywalić tym w elektrownie atomową zwłaszcza, że u kacapów tylko Petersburg i Moskwa bo reszta to dziury zabite dechami
0
@Yiamuiaijahaima Blaszczak mowil, ze to netto tyle
0
@Viajero chodziłem do technikum ekonomicznego i mam to skonczone takze cos w tym kierunku a matme mam na 50%
btw. kolega nie ma pozdawanych tych egzaminów na ekonomiste z matmy miał mniej jak ja a jest na 2 roku juz XD
0
@marian_konopka ja byłem takim przeciętnym uczniem a w kwestii studiów jestem totalnym laikiem
Serio tak mało osób to kończy czy u Ciebie było jakoś wyjątkowo?
0
@tomek8756 a ciężko się dostać? Słyszałem, że rok w rok coraz mniej chętnych to może nawet taki gamoń jak ja się zalapie
0
Ciężko skończyć studia? Jest sens tam iść dla osoby która miała problem z napisaniem rozprawki z polskiego na 250?
Mam podstawową mature (polski matma rosyjski) a jak patrzę te kierunki to tam jest wpisane jakaś informatyka wiedzą o społeczeństwie to ja z tego muszę mieć mature? XD
Sory, ale tak to jest jak się nie ma starszego brata a grono w jakim się obracam nie było na studiach albo są młodsi
0
@Criss18Barca zwłaszcza że w 1/8 zagramy z Danią albo Francją
0
@NeKenI ciekawe jak oni wyliczyli te wielkości i rozmiary przecież to jakaś magia
0
@Kamiloza91 Di Maria albo ten młody Brazylijczyk z Ajaxu
0
@Janas11224 ten sam gość który w hejtparku zapewniał, ze Rosja nie zaatakuje Ukrainy a te wojsko przy granicy to było na pokaz? :D
0
Szukam filmiku w którym gość leciał motorem przez bardzo wąską ulicę. Na liczniku pamiętam, ze miał ponad 200 a cały filmik trwał maksymalnie 30s
Do tego filmiku była podstawiona piosenka "airplanes"
Moze ktoś ma zapisany :D
0
Jak nasi wyjdą z grupy na mistrzostwach to w 1/8 trafiamy na kogoś z dwójki Francja/Dania?
0
@Hosh to długie musisz mieć te łapy