tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@michal26 ale to nie jest plebiscyt popularności tylko nagradzane są osiągnięcia danego sportowca. Z tego co wiem to Klaudia Zwolińska jako pierwsza w historii zdobyła 3 medale na jednych mistrzostwach świata (w tym dwa złote), więc no jest to ogromne osiągnięcie. Kto zrobił coś podobnego w tym roku? Pomijając już popularność danego sportu, bo tak jak wspominalem wcześniej nie na tym polega ten plebiscyt.
3
Mam nadzieję, że nawet jeśli klub chciał wykupić Rashforda to po tej sytuacji jednak zmienią zdanie.
1
No nie da się lubić tych zawodników Realu. Symulanci i hipokryci. Kibice Realu to ładnie muszą się okłamywać codziennie, że to normalne i tak trzeba grać. Współczuję.
0
Ciekawe czy Araujo by dał radę na prawą stronę wejść żeby ten Vini miał chociaż jakiś lekki opór.
2
Myślicie, że zmiana trenera by coś pomogła Idze w odzyskaniu formy? Nowy trener w sumie jest już rok i na ten moment to Iga wygląda gorzej niż z poprzednim trenerem, z wyjątkiem tego Wimbledonu. Może też czas na zmiany w całej ekipie a nie tylko zmianę trenera?
3
@Rastafarnianin ale przecież tak to wygląda. Niestety ale duża część młodych ludzi nie jest kompletnie przygotowana do dorosłego życia.
Umieszczanie zainteresowań w CV jest ważne, ponieważ zainteresowania dużo mówią o Tobie jako o człowieku i pracodawca chce wiedzieć czy zatrudnia kogoś energicznego i pozytywnego czy lenia, który cały dzień zabija szare komórki oglądając tik toki.
Zdjęcie również jest potrzebne, bo to czy dbasz o siebie i jak się prezentujesz również dużo o Tobie mówi.
1
@Sinirsey oj tak, pan mm zdecydowanie. Dodałbym jeszcze pana, który na Twitterze dużo niusów podaje i tego co grał w Legii. To jest podium według mnie, bo ich najbardziej zapamiętałem z różnych względów.
0
@Colon a może sobie posłucham na silce
3
City samo sobie winne. Tragiczne te ostatnie minuty w ich wykonaniu. Dodatkowo przez cały mecz marnowane sytuację i nie wystawianie Haalandowi piłki praktycznie na pustą bramkę.
0
Czyli co, typowy klasyk w lidze angielskiej czyli 0-0?
0
@MessiForeverTheBest też genialny refleks to prawda
4
@MOLESTA była taka fajna powtórka tej obrony Serba zza bramki i tam widać jak on był praktycznie na środku bramki i jak się świetnie zdążył zebrać do tej obrony. Genialnym refleksem i szybkością się tam popisał, dlatego chyba się nie zgodzę z tym "nastrzeleniem w ręce".
1
Która interwencja lepsza według Was? Garcia broniący strzał głową w pierwszej połowie czy Dimitrovic zatrzymujący ten strzał Erica z metra?
0
@partymaker jak zobaczyłem to zagranie De Jonga to mi się od razu przypomniał moment kiedy Balotelli w jakimś meczu tez chciał tak uderzyć piętką i oczywiście nie trafił i trener się tak wkurzył, że go zdjął od razu xD
2
@axegrinder czemu miałbyś dać 9? Przecież on zrobił wszystko dobrze. Dosłownie nie miał żadnego złego zagrania.
1
@vangoor no był jeszcze ten sezon za Xaviego gdzie Ter Stegen wybronił Barcy mistrzostwo.
0
@michal26 Fermina to te asysty uratowały, bo do momentu pierwszej z nich to grał jakby nie miał ochoty w ogóle być na boisku.
1
Szkoda, że Yamala nie wolno zmieniać, bo przydał by się taki Roony na końcowe 10-15 minut.
0
@JordiAlbion xDD oczywiście chodziło o Pedriego xD
4
Garcia powoli staje się moim ulubionym zawodnikiem Barcy obok Pedriego.
0
@kanver_ o proszę. To faktycznie ciekawe słowa. Nie widziałem jeszcze tego wywiadu, ale planuje obejrzeć.
3
@Dari0G myślę, że jakby był leniwy to by go Guardiola nie wystawiał w pierwszym składzie xD
3
Haaland to jest najbardziej zdyscyplinowany taktycznie napastnik jakiego widziałem. Chodźby się nie dotknął piłki przez godzinę to będzie stał tam gdzie ma stać i czekał na piłkę. Taki Lewy np to by się już cofał milion razy do rozegrania a Haaland czeka. Mistrz cierpliwości.
1
@esem91 bo uważa, że to Putin jest tym złym a nie Ukraińcy
1
@Eklerek ten serial o tej babce jest oparty na prawdziwej historii
6
nie no co oni odwalili z tym zmniejszeniem kortu xD dobrze ktoś napisał, że żeby było jeszcze bardziej sprawiedliwie to mogli nogi Kyrgiosowi związać xD
0
@kanver_ piłkarze profesjonalni są bardzo bardzo dokładnie badani pod względem zmęczenia organizmu. Noszą czipy na sobie i podczas meczu i podczas treningów i podejrzewam, że w momencie kiedy zaczną się pojawiać jakieś oznaki zmęczenia to Yamal usiądzie na ławce. W szczególności, że Roony jak wchodzi to prezentuje się bardzo dobrze i nie ma spadku w jakości kiedy on zmienia Yamala.
Pozostaje mieć nadzieję, że sztab faktycznie podchodzi do tego profesjonalnie chociaż przyznaje, że wystawienie Yamala w meczu z 3 ligowcem nie było chyba najlepszym pomysłem. Możliwe, że jego organizm był gotowy na 100% do gry, natomiast czy był sens ryzykować jakiś potencjalny uraz spowodowany nierównym boiskiem czy nadmierną ambicją zawodników 3 ligowej drużyny, dla którego to może być jedyna szans żeby się pokazać?
4
@LOPEZ16 no ja bym dodał, że również Pedri jest ważniejszy dla zespołu. Yamal zyskuje tym, że gra widowiskowo, ale bez widowiskowości sobie jakoś zespół poradzi a bez walki i charakteru Raphinhi czy bez kontroli i spokoju Pedriego to już gorzej.
1
@Roobo wystarczyło Biblię przeczytać, że Bóg obiecał, że już potopu nie będzie
2
@Fartlow ponad 5700. Myślę, że na stronie jestem od około 2003 roku, ale niestety nie mam dokładnej daty rejestracji.