5

@BorzyKrzys i oni mają czelność na sędziów zwalać winę

1

@reloaded może dobry sposób to zmiana siłowni. 180 zł to się wydaje bardzo duża kwota. Nie ma u Ciebie w mieście tańszych miejsc?

0

@gumaz nie no jaki spadek. Tam jest różnica między 4 a 16 miejscem tylko 7pkt. Legia wygra dwa/trzy mecze i znowu się będzie biła o europejskie puchary.

0

@Zelazny_Mike obrzydliwy jest ten rząd. Oby się rozpadł jak najprędzej i nie trzeba było czekać jeszcze 2 lata na ich odejście.

0

Można gdzieś legalnie obejrzeć dzisiejszy meczyk Interu Miami?

6

Fajnie, że już tak mało kontuzjowanych graczy mamy. Chyba tylko Olmo i Gavi są aktualnie wyłączeni z gry?

1

@lucca87 Hogwarts Legacy bardzo fajna gierka, świetny klimat, ale problem z tą grą jest taki, że tam oprócz misji nie ma nic do roboty a potencjał przecież jest przepoteżny. Nie ma żadnych interakcji z innymi uczniami czy mieszkańcami wiosek, w Hogsmeade jest bar i aż się prosi o to żeby można było tam pójść, usiąść sobie, kupić kremowe piwo i posłuchać rozmów innych czarodziejów, no ale takiej opcji w grze nie ma. Tak samo w grze jest mnóstwo przepięknych miejsc idealnych żeby sobie usiąść i pooglądać widoki i nawet w tych miejscach są umieszczone ławeczki, ale nie ma mechaniki w grze żeby na tych ławkach posiedzieć.
Nie ma turniejów pojedynków (poza jakąś początkową misją), nie ma quidditcha, potencjał na magiczne zwierzęta też niewykorzystany, bo jest ich malutko. Sam Hogwart zdobiony jest pięknie, natomiast jak się gra w te grę to aż się można wkurzyć na to jak bardzo niewykorzystany został potencjał tej gry. Druga część ma wyjść i trzeba liczyć na to, że potencjał zostanie tym razem wykorzystany.

1

No sędzia trochę pomógł, bo to spokojnie czerwona kartka mogła by być.

0

@El Plutoninho Cubarsi przejął pałeczkę

0

@ifoa właśnie on chyba chciał ten swój nabieg zrobić na początku i wygląda jakby w ostatniej chwili zmienił zdanie i chyba stąd to wybicie w trybuny

0

@karci0 musi być skończony, bo ma początek.

0

@FCB24 pracuję w sklepie z butami biegowymi i sam trochę biegam, więc może coś pomogę

0

@Sapos93 w tym meczu może, natomiast całościowo to nadal Brazylijczyk nie ma podjazdu.

2

@Geble to nie ma co porównywać. Yamal owszem jest świetny, ale takiego piłkarza jak Messi już nie będzie. Messi to jest tak idealna kombinacja odpowiednich cech i umiejętności, że coś takiego się zdarza raz na miliardy. Wizja gry, drybling, decyzyjność, technika, siła fizyczna, strzały, podania, szybkość, psychika, charakter, pewność siebie, regularność. Tutaj dosłownie zagrało wszystko i wydaje się to wręcz niemożliwe żeby coś takiego się powtórzyło. Myślę, że nawet jeśli kiedyś pojawi się jakiś genialny piłkarz (tak jak właśnie np. Yamal), to któregoś z czynników będzie brakowało i na poziom Messiego i tak nie wskoczy.

0

Który to już strzał łokciem po ryju? Czemu ci sędziowie nie potrafią dobrze wykonywać swojej pracy? Wszędzie te same problemy. Czy w Hiszpanii, czy gdzieś indziej.. Czekam na moment kiedy sędziowie będą rozliczani z tych wszystkich błędów. Im więcej błędów tym większe cięcia pensji to się nauczą bardzo szybko dobrego sędziowania.

0

@barcelonaLM to jeszcze nic nie znaczy. PSG rok temu też nie było w top 8 a wygrali cały turniej.

5

No niestety kluczowa sytuacja tego meczu to ta niewykorzystana setka Ferrana. Gdyby to weszło to też nie doszło by do czerwonej kartki i cały mecz by wyglądał inaczej..

1

Ehh no i mści się niewykorzystana 200% sytuacja....

1

@misterio w Nowym Sączu kibice się zebrali i odśnieżyli boisko dwukrotnie (wczoraj i dzisiaj) i boisko przygotowane bardzo dobrze. Jak się chce to można tylko trzeba ciut zaangażowania wykazać.

1

@barcanawieki pewnie dlatego, że będzie w przyszłym roku w dwóch produkcjach: nowym Spider-Manie i specjalnej jednoodcinkowej produkcji na D+ poświęconej jego bohaterowi.

0

@TheBigShow sprawdziłem u siebie na aplikacji i mi się wyświetla info, że mecz będzie normalnie

0

@TheBigShow do końca listopada są na pewno, bo podpisali jakąś tymczasową umowę, natomiast nie wiem co będzie od grudnia.

2

@Eklerek kurde najgorsze jest to, że na początku to naprawdę wyglądało dobrze. Standardowo jednak zaczęli wprowadzać aktualizacje, które popsuły rozgrywkę. Znowu wróciło to co bylo w poprzedniej grze czyli odbitki, wylewy i błędy. Jeżeli cofną grę do tego etapu co był na początku to jeszcze może uda się to uratować, ale obawiam się, że to jest ostatni raz kiedy ludzie się nabrali.

3

@Safrani no a co w tym takiego dziwnego? Jak masz do wyboru tylko albo kogoś kto kradnie, ale trochę Ci z tego da, a kogoś kto kradnie i weźmie wszystko dla siebie to kogo wybierzesz? Prawda jest taka, że aktualnie mamy tylko taki wybór i żeby było inaczej to by trzeba było zaorać cały ten sejm i wprowadzić tam normalnych ludzi a nie idiotów, złodziei i hipokrytów jak to jest teraz.

1

Dla Żewłakowa kontakt noga w nogę to nie jest faul. Gratuluję.

0

Czyli kto nam został kontuzjowany? Dzisiaj chyba Lewy i Olmo już wrócili normalnie do treningów?

1

No niestety Kounde powinien się lepiej zachować po podaniu Yamala, ale no nie jest to napastnik, więc jemu można wybaczyć. Najgorzej to zachował się Fermin, gdzie drużyna wychodziła 3 na 2 a ten z jemu tylko wiadomego powodu podał bramkarzowi.

0

@Gall ale jakie to mecze konkretnie były?

3

Czy był kiedyś jakiś piłkarz, który przed meczem nagadał jaki to nie jest dobry i obrażał drużynę rywala i na meczu z tym rywalem zagrał dobrze? Przecież to się zawsze kończy tym, że taki piłkarz wychodzi i nic nie gra i tylko sam się ośmiesza. Niestety dzisiaj tym piłkarzem jest Yamal.

1

Jak to będzie z tymi transmisjami Barcy od listopada? Będą wszystkie mecze Barcy na canal+ czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?