vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Combo Pazdana z Hajto :D
0
Polska - Codziennie nowy absurd.
3
1X Sociedad :D
4
Komentarz usunięty
79
Ok.
http://image.noelshack.com/fichiers/2015/06/1423141372-isco-barca.jpg?w=1400
0
Jaki friendzone, ale $$$ górą.
0
Po P9 podziękowałem Huaweiom, większość czasu spędził w serwisie.
0
W moim przedziale cenowym to dwie najlepsze opcje, zresztą również na pewno dostaną Oreo, z jednej strony szybkość, ekran i bateria w 3T, z drugiej aparat, boomsound i poręczność HTC, ciężki wybór.
0
No tak, ale i odpowiednio droższy. :P Poza tym nie lubię szkła z tyłu, zdecydowanie metal.
0
Jak bateria, bo z tego co czytam to chyba najsłabszy punkt tego tel? ;)
0
10 czy jakiś inny?
0
HTC 10 czy OnePlus 3T, co polecacie?
0
4-0
1
Widocznie za bardzo się spinasz, browar czy dwa przed spotkaniem i będziesz nawijać za dwoje :D
1
Dzisiaj sędzia w Madrycie okradł mnie z wygranej :/
0
Co ma piernik do wiatraka?
0
Wczoraj siadło 4/5, bo Roma - Atletico umoczyłem jak większość. Na szczęście postawiłem systemowy 7/8, więc dzisiaj jeszcze powalczę. :D
Feyenoord - City i Tottenham - Borussia powyżej 1.5
Real - Apoel powyżej 3.5
0
Ja ogarnąłem jak realizator pokazał go po bramce Rakiticia.
10
Wybielonej głowy już nie uratujesz.
http://bit.ly/2wZMdja
9
To są właśnie te detale.
0
Dla równowagi jest Gomes z Alcacerem. :D
4:40, Pique zbija piątkę z arbitrem :D
0
A czas tylko do 19 czy coś się zmieniło?
0
Więc łącznie jest ich...?
0
Mi też Roma nie weszła, ale postawiłem systemowy 7/8 i dzisiaj nadal jestem w grze. :D
0
Vidal 76? Poniosło ich.
0
Roberto na prawej ma sens tylko wtedy jeśli mielibyśmy w pewnych fazach meczu grać 3-4-3.
0
Ja poszedłem w gole, a mianowicie:
Bayern-Anderlecht, Real-Apoel i Chelsea-Qarabag powyżej 2.5
Manchester-Bazylea, Tottenham-Borussia, Celtic-PSG, Roma-Atletico i Feyenoord-City powyżej 1.5.
1
Bo sprzedał Jamesa i Morate?
0
Sam Magical to pryszcz, problemem jest to, że ktoś taki może być dla obecnej młodzieży autorytetem, strach pomyśleć co z takich ludzi wyrośnie.
2
Hajto wzięli chyba tylko po to żeby Borek nie spuszczał się nad każdym z reprezentacji.