0

@Elvisek Jakby ktoś dawał ze 2 miliony za Pajor to już by się pakowała ;)

0

@slayer Bardzo prawdopodobne. Zaliczył udany sezon, a jest najmniej zarabiającym z tych co grają (20 tys.£ tyg.). Zapewne rozmowy już trwają.

1

@Faro Oj tam, Grecja w 2004 wygrała Euro z kilkoma zawodnikami Panathinaikosu, który nawet nie zakwalikował się w tamtym sezonie do LM, bo odpadł w eliminacjach z Bragą, a w LE nie wyszedł nawet z grupy po wpierdolach z Rennes czy Maccabi Hajfa ;)

3

Ta sekcja hokeja na wrotkach zdecydowanie zawyża średnią :P

0

@Terroriser Nie mam żadnych reklam. Bez względu na przeglądarke. Ruski AdGuard działa w tle.

1

@Terroriser A do czego Ci te reklamy?

0

@DudeThor Za dwa lata w La Liga SmartBank

3

Jako zastępstwo gościa który nic nie grał, idealny byłby Shikavka z Korony Kielce, tylko mógłby się trochę rzucać o zbyt małą ilość minut.

1

@xavi890 Chce, nie chce... Psg ma swoje wymagania on swoje, Barcy pewnie nie stać i tyle. Lizanie cukierka przez szybę.

1

@Bernard777 Raczej za niego Lenglet ;)

0

@yzyr Tyz prowda.

0

@Stanio87 Tak na pewno to nie wiem, czy jest prawdziwa. Wiele razy kwota się powtarzała w doniesieniach. Komentowałem tylko temat wycen na TM.

0

@Stanio87 Haaland w momencie transferu do City za 60 baniek na transermarkt był wyceniany na 150. Klauzule nie mają nic do wyceny wartości.

4

@Coutinho007 Nie za 5mln tylko za 3 lata za darmo. Teraz będzie korzystał z umowy z Barcą, bo inaczej tyle by nie zarobił.

0

@Hosh Ale Jaga nie zagra w żadnej fazie ligowej ;) tzn. trzymam za nich kciuki jak za każdy polski zespół w rozgrywkach międzynarodowych, tylko po prostu szansa jest znikoma.

0

@Ronad10 Gdzieś mam Real, ale prawda jest taka, że już zdominował... 11 ostatnich lat to 1xBarcelona, 1xLiverpool, 1xChelsea, 1xCity i 7xReal...

1

@Hosh W jakiej grupie? :D

0

Na uj ten Guido. Przecież jest sprawdzony Romeu z DNA Barcelony.

6

Flick nawet jednego treningu nie poprowadził, a już dzwoni do Sportu opowiedzieć jakie ma pomysły.

3

"Pump it up" Denzela

0

@sosza Akurat Pep to do MU by go pewnie chętnie wcisnął.

0

@kakusus Problem w tym, że młodzi nie mogą grzać ławy.

0

@Nazio_87 Ta wiadomość tylko potwierdza w jakiej doopie finansowej jest Barcelona skoro nawet nie wiedzą czy ich stać na przedłużenie umowy Roberto. No naprawdę świetna wiadomość.

0

Nie dość, że takie cyrki, to jeszcze wychodzi, że albo Xavi, albo Pini mają podsłuch na telefonie. Znowu będzie afera.

1

@Hasszz Zrezygnował jak sam chciał odejść. Potem pare miesięcy go namawiali, żeby jednak został i jak się w końcu zgodził i zostało to z wielką pompą ogłoszone... to go zwolnili zaraz, o czym dowiadywał się z mediów. Ja po takiej szopce nie odpuściłbym ani centa. Zbyt łaskawy dla nich jest.

0

@Adddi Ło Panie, ale to było ponad 5 lat temu. Pewnie już zapomniał ;)

0

@Litman Ja bym tak na jego miejscu zrobił.

0

@bary To chyba kibice Lazio powinni coś na ten temat powiedzieć ;)

0

Najlepiej jako prezydent.

12

"Jednocześnie Xavi zrzekł się swojego wynagrodzenia na następny sezon, ale nie wynagrodzenia swojego sztabu"

Niby jak miałby się zrzec czyjegoś wynagrodzenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?