waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elvisek Jakby ktoś dawał ze 2 miliony za Pajor to już by się pakowała ;)
0
@slayer Bardzo prawdopodobne. Zaliczył udany sezon, a jest najmniej zarabiającym z tych co grają (20 tys.£ tyg.). Zapewne rozmowy już trwają.
1
@Faro Oj tam, Grecja w 2004 wygrała Euro z kilkoma zawodnikami Panathinaikosu, który nawet nie zakwalikował się w tamtym sezonie do LM, bo odpadł w eliminacjach z Bragą, a w LE nie wyszedł nawet z grupy po wpierdolach z Rennes czy Maccabi Hajfa ;)
3
Ta sekcja hokeja na wrotkach zdecydowanie zawyża średnią :P
0
@Terroriser Nie mam żadnych reklam. Bez względu na przeglądarke. Ruski AdGuard działa w tle.
1
@Terroriser A do czego Ci te reklamy?
0
@DudeThor Za dwa lata w La Liga SmartBank
3
Jako zastępstwo gościa który nic nie grał, idealny byłby Shikavka z Korony Kielce, tylko mógłby się trochę rzucać o zbyt małą ilość minut.
1
@xavi890 Chce, nie chce... Psg ma swoje wymagania on swoje, Barcy pewnie nie stać i tyle. Lizanie cukierka przez szybę.
1
@Bernard777 Raczej za niego Lenglet ;)
0
@yzyr Tyz prowda.
0
@Stanio87 Tak na pewno to nie wiem, czy jest prawdziwa. Wiele razy kwota się powtarzała w doniesieniach. Komentowałem tylko temat wycen na TM.
0
@Stanio87 Haaland w momencie transferu do City za 60 baniek na transermarkt był wyceniany na 150. Klauzule nie mają nic do wyceny wartości.
4
@Coutinho007 Nie za 5mln tylko za 3 lata za darmo. Teraz będzie korzystał z umowy z Barcą, bo inaczej tyle by nie zarobił.
0
@Hosh Ale Jaga nie zagra w żadnej fazie ligowej ;) tzn. trzymam za nich kciuki jak za każdy polski zespół w rozgrywkach międzynarodowych, tylko po prostu szansa jest znikoma.
0
@Ronad10 Gdzieś mam Real, ale prawda jest taka, że już zdominował... 11 ostatnich lat to 1xBarcelona, 1xLiverpool, 1xChelsea, 1xCity i 7xReal...
1
@Hosh W jakiej grupie? :D
0
Na uj ten Guido. Przecież jest sprawdzony Romeu z DNA Barcelony.
6
Flick nawet jednego treningu nie poprowadził, a już dzwoni do Sportu opowiedzieć jakie ma pomysły.
3
"Pump it up" Denzela
0
@sosza Akurat Pep to do MU by go pewnie chętnie wcisnął.
0
@kakusus Problem w tym, że młodzi nie mogą grzać ławy.
0
@Nazio_87 Ta wiadomość tylko potwierdza w jakiej doopie finansowej jest Barcelona skoro nawet nie wiedzą czy ich stać na przedłużenie umowy Roberto. No naprawdę świetna wiadomość.
0
Nie dość, że takie cyrki, to jeszcze wychodzi, że albo Xavi, albo Pini mają podsłuch na telefonie. Znowu będzie afera.
1
@Hasszz Zrezygnował jak sam chciał odejść. Potem pare miesięcy go namawiali, żeby jednak został i jak się w końcu zgodził i zostało to z wielką pompą ogłoszone... to go zwolnili zaraz, o czym dowiadywał się z mediów. Ja po takiej szopce nie odpuściłbym ani centa. Zbyt łaskawy dla nich jest.
0
@Adddi Ło Panie, ale to było ponad 5 lat temu. Pewnie już zapomniał ;)
0
@Litman Ja bym tak na jego miejscu zrobił.
0
@bary To chyba kibice Lazio powinni coś na ten temat powiedzieć ;)
0
Najlepiej jako prezydent.
12
"Jednocześnie Xavi zrzekł się swojego wynagrodzenia na następny sezon, ale nie wynagrodzenia swojego sztabu"
Niby jak miałby się zrzec czyjegoś wynagrodzenia?