15

...i jako premia ten bezcenny argentyński kaktus.

0

Ja mu się nie dziwię. Też bym wolał siedzieć na ławie zarabiając milion rocznie, niż siedzieć na ławie zarabiając 60 tysi.

0

@Kamil689 Angielskiej, tylko do której angielskiej ;)

0

@Midast Jak byś chciał sprzedać Alonso jak on w Barcy tylko do niedzieli jest?

0

Żeby tylko Barca nie przeszła na system 2:1 ;)

0

@AlexDark00 Anglik w Leeds nie miałby takiej klauzuli ;)

0

@PJ777 Eee, sorki, może głupie pytanko... w których to meczach tak znikał?

0

@DamianPSV Bardzo długie zdanie...

0

@Rupert_Haubica Tylko zobacz, gdzie on grał. Wg tego samego transfermarktu ten 1mln na który jest wyceniony czyniło z niego najbardziej wartościowego zawodnika drużyny ;) Cała kadra takiego Volendam jest wyceniana na 12mln€ (najmniej w całej Eredivisie), a np takiego PSV czy Feyenoordu na 320+

0

@kejdzi No nagrał się w tym pucharze całe 76 minut. I ile tych "słabych klubów" było, skoro już w liczbie mnogiej piszesz?

2

Obie bramy dla Cordoby zdobył były zawodnik Piasta Gliwice ;)

0

@BORO_12 Z tym się zgadzamy, nie negocjuje. Agenci negocjują. Za to im płacą.

0

@BORO_12 Od tego ma agenta.

0

@Murazor Z tą różnicą, że ich stać i nie mają problemów z rejestracjami zawodników.

0

@th@les Jeszcze Fati

1

@matik904 Chłop dopiero od roku ogląda La Liga. Mógł nie wiedzieć ;)

0

"do tej pory problemem dla angielskich klubów nie była klauzula, która ma być na poziomie 58 mln euro, ale kwestia pensji zawodnika."
Nie ma to jak kopać się z klubami Premier League na tygodniówki ;)

0

@tomek1656 Jak pójdzie do Ajaxu, to na pewno dla kasy ;)

0

@xavi890 Wyższy niż Puyol, Mascherano, Baresi, Bobby Moore, Roberto Ayala, Fabio Cannavaro czy Ivan Cordoba...

0

@cules100pro Gudjohnsen, Hleb, Henrique, Keirrison, Czygrynski...

0

@bartekvisca Albo Messaoudi i Edinho

0

@BORO_12 Jak nie, jak już filmik wyciekł.


0

@Luccas Haha byli na dobrej drodze :D

0

Oj tam. Z Gavim prawie dwa lata temu podpisali, a jeszcze nie zarejestrowali ;)

0

@JarekS Jakby na repce doznał kontuzji trwającej ponad miesiąc, to chyba wtedy tylko Fifa by płaciła. Czy się mylę?

1

Ciekawe, że w meczu otwarcia nie występuje gospodarz.

0

@KluivertFCB A czemu miałby za rok za darmo odejść, skoro dwa latakontraktu mu zostały? Wiadomo, wartość rynkowa była by niższa, ale raczej nie zerowa ;)

0

40-50mln za Frimponga? Oj wątpie. 23 lata, kontrakt ma do 2028, będą chcieć więcej.

0

@jeronimofrancisco Z opcją czy obowiązkiem?

4

Sorki, może głupie pytanie... ale nigdy karnetów nie kupowałem, a ceny tutaj podane wydają się śmiesznie niskie... poważnie za kilkaset euro można kupić karnet na całą rundę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?