waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
...i jako premia ten bezcenny argentyński kaktus.
0
Ja mu się nie dziwię. Też bym wolał siedzieć na ławie zarabiając milion rocznie, niż siedzieć na ławie zarabiając 60 tysi.
0
@Kamil689 Angielskiej, tylko do której angielskiej ;)
0
@Midast Jak byś chciał sprzedać Alonso jak on w Barcy tylko do niedzieli jest?
0
Żeby tylko Barca nie przeszła na system 2:1 ;)
0
@AlexDark00 Anglik w Leeds nie miałby takiej klauzuli ;)
0
@PJ777 Eee, sorki, może głupie pytanko... w których to meczach tak znikał?
0
@DamianPSV Bardzo długie zdanie...
0
@Rupert_Haubica Tylko zobacz, gdzie on grał. Wg tego samego transfermarktu ten 1mln na który jest wyceniony czyniło z niego najbardziej wartościowego zawodnika drużyny ;) Cała kadra takiego Volendam jest wyceniana na 12mln€ (najmniej w całej Eredivisie), a np takiego PSV czy Feyenoordu na 320+
0
@kejdzi No nagrał się w tym pucharze całe 76 minut. I ile tych "słabych klubów" było, skoro już w liczbie mnogiej piszesz?
2
Obie bramy dla Cordoby zdobył były zawodnik Piasta Gliwice ;)
0
@BORO_12 Z tym się zgadzamy, nie negocjuje. Agenci negocjują. Za to im płacą.
0
@BORO_12 Od tego ma agenta.
0
@Murazor Z tą różnicą, że ich stać i nie mają problemów z rejestracjami zawodników.
0
@th@les Jeszcze Fati
1
@matik904 Chłop dopiero od roku ogląda La Liga. Mógł nie wiedzieć ;)
0
"do tej pory problemem dla angielskich klubów nie była klauzula, która ma być na poziomie 58 mln euro, ale kwestia pensji zawodnika."
Nie ma to jak kopać się z klubami Premier League na tygodniówki ;)
0
@tomek1656 Jak pójdzie do Ajaxu, to na pewno dla kasy ;)
0
@xavi890 Wyższy niż Puyol, Mascherano, Baresi, Bobby Moore, Roberto Ayala, Fabio Cannavaro czy Ivan Cordoba...
0
@cules100pro Gudjohnsen, Hleb, Henrique, Keirrison, Czygrynski...
0
@bartekvisca Albo Messaoudi i Edinho
0
@BORO_12 Jak nie, jak już filmik wyciekł.
0
@Luccas Haha byli na dobrej drodze :D
0
Oj tam. Z Gavim prawie dwa lata temu podpisali, a jeszcze nie zarejestrowali ;)
0
@JarekS Jakby na repce doznał kontuzji trwającej ponad miesiąc, to chyba wtedy tylko Fifa by płaciła. Czy się mylę?
1
Ciekawe, że w meczu otwarcia nie występuje gospodarz.
0
@KluivertFCB A czemu miałby za rok za darmo odejść, skoro dwa latakontraktu mu zostały? Wiadomo, wartość rynkowa była by niższa, ale raczej nie zerowa ;)
0
40-50mln za Frimponga? Oj wątpie. 23 lata, kontrakt ma do 2028, będą chcieć więcej.
0
@jeronimofrancisco Z opcją czy obowiązkiem?
4
Sorki, może głupie pytanie... ale nigdy karnetów nie kupowałem, a ceny tutaj podane wydają się śmiesznie niskie... poważnie za kilkaset euro można kupić karnet na całą rundę?