1

@Katalończyk 99 gdzie mam przelać pieniążki?

1

Ja nie wchodzę na notatnik bo w przeciwienstwie do madryciokow którzy się tu pchają mam do siebie szacunek. Ale czytając wypociny białych rycerzykow które wyświetlają się na fejsie stwierdzam że to są ludzie nieuleczalni. Zero pokory.

2

Gdzie był ten mityczny mental Realu przy 3:0 dla Barcy? Te ich spuszczone głowy to było to?

0

Pytanie do miłośników zwierząt.
Lubicie białe psy?

1

Z Ancelottim poszło o to że po bramce na 4:0 asystent Flicka wyskoczył w emocjach z pyskówka aż do strefy Realu i Flick musiał go stamtąd wyciągać. Pewnie poleciało w stronę madryciokow coś obraźliwego i Carlo później do tego wracał.

2

@Kapitan hawk jak się pojawi znów ten jopek z wklejaniem gigantycznych linków które lagowaly stronę to pasowałoby je skopiować i wkleić na ichnią stronę.

0

Jaką darmową apkę z chatem gpt polecacie?

1

@Sapos93 normalnie o 19:50 pauzujesz telewizor. A wybrance robisz pierwszy test czyli mówisz że jak będzie zerkala w telefon i przypadkiem widziała by wynik to żeby Ci nie mówiła. Proste. Wracasz na chate, włączasz play i zaczynasz od studia.

0

Nr. 5 z Rumunii ;)

0

@karolszymek bo mamy białe wyjazdowki i domówki w kratkę

2

@Rastafarnianin
Boją się nas kibice angielscy,
boją się nas także holenderscy,
Boją się nas kibice Górnika, boi się nas cała pierwsza liga!
Boi się nas policja angielska, boi się nas także holenderska,
Boją się nas kibice Górnika, boi się nas cały świat!!

0

Miałem pisać że piękny wynik tuszuje to że były momenty w których Bayern nas mocno dominował. Ale nie będę tego pisał. Cieszmy się chwilą.

0

Więcej artykułów o białych na tej stronie żeby więcej komentowali. @AmigoBlancos jak skomentujesz kolegę?

1

On ma głos jak taki śmieszny dziennikarz z filmu "Bruce wszechmogący"

3

Chciałbym Leao w Barcy, nawet kosztem Nico.

2

@mientusek1407 Rudiger jest szybszy w skkipingu a.

1

@misterio z mojego punktu widzenia jak kule leżą w piachu to można. A piramidy zazwyczaj stoją na piachu więc bardzo można.

0

@Hosh kto wie czy taka Ewa Pajor nie ustawiała by się lepiej pod bramką do dobijania niż jakiś Świderski ;))

1

Ciekawe czy ktoś kiedyś wpadnie na pomysł podobny do tego z ekstraklasy o obowiązku gry w pierwszym składzie młodzieżowca ale z obowiązkiem posiadania w składzie kobiety. Nie wiem czy miało by to sens ale na pewno ciekawie by się to oglądało.

0

Anka Lewandowska czy Georgina Rodríguez? i dlaczego?

0

Ciekawe jak potoczył by się los Barcy gdyby wtedy trafił do nas jednak Beckham i gdzie rozkwitła by wtedy gwiazda Roniego

0

@TheNekro94 najgorzej jak cząsteczki zaczną przechodzić ale się zatrzymają i zostajesz z dłonią wtopioną w stół.

2

@Fido66 nie żartujcie sobie z niego. Kolego musisz się udać do pachwinologa.

1

@mordini123 na zabawie filtrami ze sztuczną fajką?

3

@korn234 jak nie złamie nogi albo nawet nie dotknie to już nie jest ostre wejście?

0

@Encore ktoś się łudził że Brazylia nie awansuje na MŚ? Dobre

1

@Rust_Cohle Emmanuel Olisadebe

1

@tomek8756 - panie doktorze, wyprozniam się codziennie punktualnie o 8 rano.
-to bardzo dobrze, regularna ku.. to podstawa.
- tak, ale budzę się zawsze o 9tej.

1

@MesQueUnClub96 czy to jest syn Jerzego Engela?

1

Na otwarcie stadionu zorganizować igrzyska piesciarskie tych dwóch ekip. Oglądalność gwarantowana! Kasa z biletów pokryje straty jakie wyrządzili podczas prac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?