1

Na otwarcie stadionu zorganizować igrzyska piesciarskie tych dwóch ekip. Oglądalność gwarantowana! Kasa z biletów pokryje straty jakie wyrządzili podczas prac.

0

Czysto hipopetycznie jeśli w tym sezonie wygralibyśmy LL i LM a Yamal byłby wiodącą postacią robiąca różnice na boisku, nabijał by asysty i trochę bramek ale to Lewy byłby królem strzelców LL i LM co byłoby głównie zaslugą dobrego ustawiania i dogrywania świetnych piłek i rozgrywania akcji przez kolegów (czyt.Yamala) to komu należała by się ZP? Lewemu czy Laminowi?

0

@Sinirsey Wawrzyniak nie był cienki. Był solidny. Ale nie był dobry.

2

@Pitinho tzn. mecze Polski lubię oglądać, raczej staram się żadnego nie przegapić. Ale masz rację że te poważne dyskusje mądrych głów nad zbawieniem polskiej piłki które trwają od zawsze są prze zabawne ;))

12

- Laporta: Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! Jak Tommy Lee Jones w ściganym
- Araujo: Bende!

0

Szklana pogoda, szyby niebieskie od telewizora.

3

@escarabajo teraz mówimy że będzie sechnąć

0

Już wiem od czego u Viniego ta kontuzja szyi.. Z próby bycia jak Ronaldinho.

https://www.facebook.com/share/r/gPTFaHc5BpKwVHXq/

0

Kto dał więcej swojej reprezentacji Davor Suker z Chorwacji czy Lewandowski z Polski?

0

@Hajny moja babcia mówiła że jak Cię swędzi prawe oko to zapowiada się smutek a jak lewe to radość. Skoro swędzą Cię oba to znaczy że będziesz smutny i wesoły.

0

Myślicie że uda się go wyciągnąć za te 75mln. funtów z Liverpoolu? A może Barca włączy w transfer Alexisa Sancheza? Komentarze kibiców the Reds są w tym temacie bardzo rozbieżne.
https://www.lfc.pl/55431/barcelona-chce-aktywowac-klauzule

0

Gdybyście musieli znaleźć jedną cechę dodatnią klubu piłkarskiego real madryt to co by to było?

0

@Marian_Pazdzioch na pewno nie kupuj koszulki z napisem "mike" lub "Bracelona"

3

W serialach kiedy powstaje nowy sezon to często pojawia się zła postać która przerasta swoim okropienstwem najgorszą osobę z poprzedniego sezonu. Choćby się mogło wydawać że już gorszej postaci nie da się stworzyć. I na takiego moim zdaniem w nowych sezonach wyrośnie Endrick przy którym męczennik będzie tylko irytującym wspomnieniem.

0

@DLFCB dlaczego?

0

@mariosss20 ja też za Czechami nie przepadam

0

Czyli zara nas czeka napływ świeżej krwi na la bambe ;D

0

Jakich nieoczywistych drużyn nie lubicie? Wiadomo że wielu kibiców nie przepada za drużynami takimi jak PSG, MC, MU. Ja np. nie przepadam z repką Chorwacji choc wielu Polaków ich uwielbia. Mi wystarczyły jakieś stare wywiady lata temu gdzie chorwaccy piłkarze bardzo brzydko wypowiadali się o Polakach i od tamtej pory za nimi nie przepadam. A jakie są wasze nielubiane zespoły?

1

@Comentateiro a w finale Euro kiedy wygrywali Włosi nie zrobił różnicy?

0

@4drian0 to ludzie myślą że jak pół życia jarał to dla Barcy rzuci?

0

Czy polscy kibice Barcy wspierają Frenkiego de Jonga w powrocie do zdrowia i pierwszego składu?

0

@clyde to wspaniały komplement dla faceta że jest świetnym rozmówcą, lepszym niż ci wszyscy przystojni nudziarze. Taki komplement jest dla faceta ważniejszy niż te jakieś seksy czy inne przytulasy ;))

1

@Messibestplayerintheworld i jajo zrobił z piłki...

2

No to dzięki za wszystko LEGENDO! Dziękuję za wspaniałe lata w których kibice mogli Cię podziwiać.

1

@mmaciass masz rację, dziś nawet jeśli ktoś wymyśli sobie wokół własnego domu jakieś wymyślne ogrodzenie z ciekawymi zdobieniami to jest to uznawane za kicz bo przecież ma być siatka panelowa fi5...

1

@Safrani masz coś do ŁKSu? ;)

0

@Linnox to samo co się stało z muzyką, filmem i szeroko pojętą kulturą. Znak czasu

0

@BorzyKrzys może ktoś przybliżyć temat w skrócie bo nie jestem na czasie? Komuś z serie A zostaną serio zabrane punkty?

0

Szczena dalej czeka w tej kolejce do lekarza?

1

hiszpańscy dziennikarze nie kryją podziwu z liczby polskich mediów obecnych w Ciutat Esportiva. A tam widać 3 polskich dziennikarzy, 3 kamerzystów i chłopa na hulajnodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?