4

@Trojanek23 to klasyka przecież XD

1

Ogólny obraz meczu był dobry, masa akcji w ataku, brak szczęścia po prostu. Natomiast obrona pozostawia wiele do życzenia xd

0

Najgorszy bramkarz w lidze zostaje mvp, przecież to jest jakiś żart

0

Teraz psy podrabiane śmietankowe będą leżeć

2

9 minut, toż to szok

1

To jest wejście na czerwoną

0

Ja pierdole to jest jakis dramat

1

@Merton chyba 3

2

@Virusk3 i trzeba bylo do niego grać na ouste pole a nie w gąszcz zawodników rss

1

@Jakchcesz bo nie był w piątce

5

Niesamowite jest jak ten Cubarsi zaliczył zjazd. Ok ma 18 lat, ale grać taką padake przez tyle czasu to aż się nie godzi

0

Dobra fajnie że zmiennicy dają coś od siebie, jazda z podrabianymi smietankami.
Oczywiście tylko zdążyłem napisać komentarz i już placki w obronie tracą bramke

1

Co to kurwa jest, jak zwykle jebany placek gra mecz życia

0

O proszę Cancelo wchodzi

0

To jest jakieś fatum

2

Co oni maja z tymi spalonymi xd

1

Anuluje to na 200%

0

Ferminator zamiata

1

Klasycznie w pierwszej minucie strata xd na szczęście spalony

12

Kibicuje aby Xavi został trenerem Ajaxu i wyciągnął ten klub z dołka

0

Niech idzie, coś tam grał próbował, ale pewnie przepadnie. Brak mu cierpliwości

1

@mrboom nawet jak nic nie powie to taki chłop już w jej głowie się robi cipą i traci jakikolwiek szacunek u niej.

0

No dobra strzelil, ale dalej podanie 3 vs 1 do nikogo xd

0

I tak był spalony, co nie zmienia faktu, że idiotyczna strata Yamala

1

Dobra Casado dawaj żółtko i udany wieczór xd

0

@4drian0 trzeba postawić

7

A prześcieradła mają immunitet na takie stemple

0

@Who_you_mam bo on nigdy nie był najszybszy, natomiast ucierpiała jego zwrotność ostatnim czasem

0

Racing obrona Częstochowy ale musi coś wpaść

2

@Roobo kamery pokazywały jak medyk mu nos opatrywal, jakby jakiś krwotok miał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?