0

Piszecie tak jak by Barca mogla brac kogo chce. Sorry ale nikt w naszym klubie nie jest tak szalony jak Perez zeby przeplacac dwukrotnie.

Wyrwanie swietnych zawodnikow z ligi angielskiej jest mega trudne ze nie wspomne juz o Anglikach, ktorzy generalnie nie aklimatyzuja sie poza swoja liga. Zreszta poco im odchodzic. Sredniacy maja place w angli na poziomie gwiazd wloskich, hiszpanskich (nie mega gwiazd).

Co do Younga to slabo to widze. Raz ze AV to moj ulubiny klub angielski (od zawsze czyli Sensible soccer) i nie chcial bym jego oslabienia. Dwa ze zmarnowli bysmy Younga jak Inter Quaresme.

Villa tez nie bo zbyt kontuzjogenny.

Ribery za drogi ak dla nas.

Ben Arfa kto to wogle jest :P. Niech gra tam gdzie gra. ALe napewno nie u nas.

Mata jak najbardziej ZA.

Luis Suarez brac puki mozna.

0

I buuu. Mysleli ze Cr9 bedzie krolem strzelcow chociaz a tu kupa.

Oby tak w GranDerby

0

Podobnie jak przedmowca remis biore w ciemno. Real jest rozkrecony i skupia sie tylko na LaLiga. I nie ma sie co oszukiwac w obecnej czesci sezonu w lidze gra znacznie lepiej niz my.

A jak przegramy nawet 0:1 nasze szanse sa dosc marne. Bowiem watpie czy damy rade nadrobic roznice bramek wzgledem realu.

0

Mam niestety obawy ze Messi nie wygra. Real jest na strasznym gazie a ten ich Igla co mecz chociaz jedna wpycha ostantnio.

Jednak Messi to skrzydlowy i ciezej mu bedzie.

Na ta chwile wazniejsze jest zeby Barca zaczela strzelac wiecej bramek. Bo jest duza szansa na 0:1 na SB a wtedy bramki beda decydowac a tu bladziej wypadamy.

0

Yaya w def magia aledo przodu to tragedia. Maxwell szaleje. Przy bramce gral jako srodkowy napastnik o.O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?