W sportach amerykańskich np. NBA czy NFL to działa, ponieważ jest tylko jedna liga, drużyny nie spadają do niższego poziomu , ani nie awansowują, dlatego tam jest to przydatne. Tutaj nie ma to absolutnego sensu
Ale najprawdopodobniej tylko na 1 rok. Potem George do Lakers i nie zdziwię się jeśli Westbrook pójdzie z nim. Brak chęci długiej umowy było raczej powodem tego , że nie trafił do Celtics
-Phil Jackson słusznie zwolniony z funkcji prezesa New York Knicks
-Chris Paul przechodzi, aby złączyć siły z Jamesem Hardenem w Houston Rockets. Clippersi dostaną w zamian Patricka Beverly'ego, Lou Williamsa, Sama Deckera, oraz wybór w 1. rundzie draftu w 2018
Dlatego, że nie każdy udziela się na takowych forach. Ja jestem np. zagorzałym fanem NFL, a nie udzielam się na żadnej stronie o tej tematyce. Zrozum La Rambla jest od wszystkiego i ludzie może chcą sobie porozmawiać na ten temat z innymi kibicami Barcelony.
Niedługo stanie się rzecz niebywała. Piosenka "See you again" traci tylko 30 mln wyświetleń do "Gangam Style" i w ciągu myślę kilku dni, max. tygodni, wyprzedzi ją jako film z największą ilością wyświetleń na YT
Hayward to podstawa. Mimo że bardzo lubię Browna. JAK dla mnie jeśli wybierzemy Jacksona to żeby wykonać trade z Knicksami, bo słyszałem , że Phil bardzo go lubi, a jeśli się nie uda wyciągnąć Krzyśka to raczej wybiorą Tatuma
Phil chce Top 4 wyboru i jakiegoś zawodnika. Myślę, że sama #3 i Crowder nie wystarczą, ale jakby dorzucić wybór Lakers to jest spora szansa. Szczególnie, że Danny nie jest świetnym draftowcem, ale jest genialnym tradowcem. Nie mogę się doczekać jutrzejszego poranka
0
Kiedyś AS/Marca nadała mu tytuł "Kapitan Grzmot" po hat-tricku z bodajże Rayo Vallecano
0
A jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że Barca zgarnie Ceballosa. Wypowiedzi prezesa Betisu, prasa hiszpańska, sytuacja kadrowa klubów
1
Czy tylko ja myślałem , że mecz 20.45? :D
0
W sportach amerykańskich np. NBA czy NFL to działa, ponieważ jest tylko jedna liga, drużyny nie spadają do niższego poziomu , ani nie awansowują, dlatego tam jest to przydatne. Tutaj nie ma to absolutnego sensu
2
Ale najprawdopodobniej tylko na 1 rok. Potem George do Lakers i nie zdziwię się jeśli Westbrook pójdzie z nim. Brak chęci długiej umowy było raczej powodem tego , że nie trafił do Celtics
0
Broda zdecydowanie. 5:2
1
Jak na naszych, polskich weselach nie lubię okrągłych stołów, to tu wygląda to przyzwoicie
0
20 km pod Lublinem. Jak grzmotnęło to cały dom się obudził, ale już całkowicie przeszła
1
Ale burza w Lubelskim
0
A nawet jeśli Beverly jest od CP3 lepszy w defensywie, to różnica między Paulem a Beverlym w ofensywie jest jeszcze większa
0
Oj nie wiem czy CP3 to amator w defensywie przy Beverlym. Obaj byli w tym roku w All-Defensive First Team
1
Wiadomości z NBA:
-Phil Jackson słusznie zwolniony z funkcji prezesa New York Knicks
-Chris Paul przechodzi, aby złączyć siły z Jamesem Hardenem w Houston Rockets. Clippersi dostaną w zamian Patricka Beverly'ego, Lou Williamsa, Sama Deckera, oraz wybór w 1. rundzie draftu w 2018
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oficjalna strona
0
Ja jak byłem 6 lat temu na SPH przeciwko Realowi, to było ok. 15 tys. miejsc wolnych, więc nie powinno być problemu
1
Dlatego, że nie każdy udziela się na takowych forach. Ja jestem np. zagorzałym fanem NFL, a nie udzielam się na żadnej stronie o tej tematyce. Zrozum La Rambla jest od wszystkiego i ludzie może chcą sobie porozmawiać na ten temat z innymi kibicami Barcelony.
8
Dlatego , że jak napisałeś La Rambla jest o wszystkim i może chcą poznać opinię kibiców Barcelony na te tematy
13
Niedługo stanie się rzecz niebywała. Piosenka "See you again" traci tylko 30 mln wyświetleń do "Gangam Style" i w ciągu myślę kilku dni, max. tygodni, wyprzedzi ją jako film z największą ilością wyświetleń na YT
0
Która się skończyła
0
Aj szkoda teraz tej zmarnowanej sytuacji Słowacji pod koniec meczu z Szwecją. 4-0 dałoby jej awans :/
0
A pochwalę się, że Pan Tarczyński to dobry znajomy mojego taty ze szkoły :)
1
Tylko, że na MŚ tak koszyki nie działają. W 1 są gospodarz i najlepsze drużyny z rankingu, a dalsze koszyki dzielone są kontynentami
1
5,22 . Wzajemnie
0
Byłem obok , widziałem . Od razu im zabrali
0
No i Słowacja ma spore szanse na awans z 2.
13
Pozdrowienia z meczu Szwecja - Słowacja ; )
1
Też zdecydowanie wolę Tatuma szczególnie , że Jackson odrzucił workout z nami
1
Hayward to podstawa. Mimo że bardzo lubię Browna. JAK dla mnie jeśli wybierzemy Jacksona to żeby wykonać trade z Knicksami, bo słyszałem , że Phil bardzo go lubi, a jeśli się nie uda wyciągnąć Krzyśka to raczej wybiorą Tatuma
1
Były jeszcze plotki o Davisie, ale to marzenie ściętej glowy
1
Phil chce Top 4 wyboru i jakiegoś zawodnika. Myślę, że sama #3 i Crowder nie wystarczą, ale jakby dorzucić wybór Lakers to jest spora szansa. Szczególnie, że Danny nie jest świetnym draftowcem, ale jest genialnym tradowcem. Nie mogę się doczekać jutrzejszego poranka