0

Kiedyś AS/Marca nadała mu tytuł "Kapitan Grzmot" po hat-tricku z bodajże Rayo Vallecano

0

A jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że Barca zgarnie Ceballosa. Wypowiedzi prezesa Betisu, prasa hiszpańska, sytuacja kadrowa klubów

1

Czy tylko ja myślałem , że mecz 20.45? :D

0

W sportach amerykańskich np. NBA czy NFL to działa, ponieważ jest tylko jedna liga, drużyny nie spadają do niższego poziomu , ani nie awansowują, dlatego tam jest to przydatne. Tutaj nie ma to absolutnego sensu

2

Ale najprawdopodobniej tylko na 1 rok. Potem George do Lakers i nie zdziwię się jeśli Westbrook pójdzie z nim. Brak chęci długiej umowy było raczej powodem tego , że nie trafił do Celtics

0

Broda zdecydowanie. 5:2

1

Jak na naszych, polskich weselach nie lubię okrągłych stołów, to tu wygląda to przyzwoicie

0

20 km pod Lublinem. Jak grzmotnęło to cały dom się obudził, ale już całkowicie przeszła

1

Ale burza w Lubelskim

0

A nawet jeśli Beverly jest od CP3 lepszy w defensywie, to różnica między Paulem a Beverlym w ofensywie jest jeszcze większa

0

Oj nie wiem czy CP3 to amator w defensywie przy Beverlym. Obaj byli w tym roku w All-Defensive First Team

1

Wiadomości z NBA:

-Phil Jackson słusznie zwolniony z funkcji prezesa New York Knicks

-Chris Paul przechodzi, aby złączyć siły z Jamesem Hardenem w Houston Rockets. Clippersi dostaną w zamian Patricka Beverly'ego, Lou Williamsa, Sama Deckera, oraz wybór w 1. rundzie draftu w 2018

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oficjalna strona

0

Ja jak byłem 6 lat temu na SPH przeciwko Realowi, to było ok. 15 tys. miejsc wolnych, więc nie powinno być problemu

1

Dlatego, że nie każdy udziela się na takowych forach. Ja jestem np. zagorzałym fanem NFL, a nie udzielam się na żadnej stronie o tej tematyce. Zrozum La Rambla jest od wszystkiego i ludzie może chcą sobie porozmawiać na ten temat z innymi kibicami Barcelony.

8

Dlatego , że jak napisałeś La Rambla jest o wszystkim i może chcą poznać opinię kibiców Barcelony na te tematy

13

Niedługo stanie się rzecz niebywała. Piosenka "See you again" traci tylko 30 mln wyświetleń do "Gangam Style" i w ciągu myślę kilku dni, max. tygodni, wyprzedzi ją jako film z największą ilością wyświetleń na YT

0

Która się skończyła

0

Aj szkoda teraz tej zmarnowanej sytuacji Słowacji pod koniec meczu z Szwecją. 4-0 dałoby jej awans :/

0

A pochwalę się, że Pan Tarczyński to dobry znajomy mojego taty ze szkoły :)

1

Tylko, że na MŚ tak koszyki nie działają. W 1 są gospodarz i najlepsze drużyny z rankingu, a dalsze koszyki dzielone są kontynentami

1

5,22 . Wzajemnie

0

Byłem obok , widziałem . Od razu im zabrali

0

No i Słowacja ma spore szanse na awans z 2.

13

Pozdrowienia z meczu Szwecja - Słowacja ; )

1

Też zdecydowanie wolę Tatuma szczególnie , że Jackson odrzucił workout z nami

1

Hayward to podstawa. Mimo że bardzo lubię Browna. JAK dla mnie jeśli wybierzemy Jacksona to żeby wykonać trade z Knicksami, bo słyszałem , że Phil bardzo go lubi, a jeśli się nie uda wyciągnąć Krzyśka to raczej wybiorą Tatuma

1

Były jeszcze plotki o Davisie, ale to marzenie ściętej glowy

1

Phil chce Top 4 wyboru i jakiegoś zawodnika. Myślę, że sama #3 i Crowder nie wystarczą, ale jakby dorzucić wybór Lakers to jest spora szansa. Szczególnie, że Danny nie jest świetnym draftowcem, ale jest genialnym tradowcem. Nie mogę się doczekać jutrzejszego poranka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?