3

Ciekawe co ten czajnik wymyślił sobie


2

No to dziś przed nami jeszcze finał Krzysztofa Chmielewskiego o 20.35, siatkówka pań o 21, 1/8 boksu Eli Wójcik o 21.50 i koszykówka 3x3 vs USA o 22.35

4

Iga Świątek pokonuje Danielle "Czajnik" Collins i melduje się w półfinale IO, gdzie zagra z Chinką Zheng. Teraz aby zdobyć medal olimpijski wystarczy nie przegrać dwóch kolejnych meczów na kortach, na których wygrała 25 spotkań z rzędu ♥️

2

Jeszcze mała szansa się tli


0

Ojoj coś się Czajnik zaczął gotować hehe

3

Chinka Zheng rywalką Igi Świątek (ewentualnie Danielle Collins) w półfinale IO po pokonaniu Angeliki Kerberównej w 3-godzinnym boju!
Tym samym Angelika Kerberówna kończy karierę :/

2

@Bernard777 TVP 1

4

Dobra praca naszych tenisistów i tenisistek stołowych


2

Paweł na bardzo dobrej drodze do zapewnienia sobie półfinału (co by dało gwarantowane co najmniej 5 miejsce w zawodach), a może pokusi się jeszcze o bezpośrednie zapewnienie podium (czyli bezpośredni awans do finału, a to daje 1. Miejsce)


0

Przypominam, że mecz Igi po skończeniu meczu Carlitosa, więc myślę że przed 17 powinniśmy naszą Orlicę zobaczyć

0

Angelika Kerberówna wygrywa pierwszego seta!

7

Mamy brąz!!!!
Pięknie panowie ♥️♥️♥️

0

No i lecimy Panowie! Po medal!!!

1

@Kidd 4 drużyny będą się bić o 3 medale. Realna szansa na srebro, ale nie będzie niestety sensacją jeśli skończą na 4.

1

Niestety przegrywa Miłosz z Duńczykiem w 1/16... Szkoda, było blisko, ale Top 32 w wieku 17 lat to naprawdę dobry rezultat

0

Ładnie Redzim! 2-2 w setach z Duńczykiem w 1/16 ;)

1

0

Dobra robota!


2

@mordini123 dała na weekendzie info na IG, że dziś ma być rozstrzygnięcie

3

Naprawdę wynik ponad stan Roksany. Brawo!


1

@mordini123 mam nadzieję, że Mateusza teraz to zmotywuje i powalczy o miłą niespodziankę ;)

0

@IMBALEO chyba nie wiesz jak działa Twitter XD

3

Ło mamunciu, jaka sekta


12

Lecimy kochani. Główna szansa medalowa - Wiosła. Tam 4 ekipy (w tym nasza) będą się bić o 3 medale. Mniejsze szanse, ale zawsze szanse dla Chmielewskiego i Zwolinskiej. Do tego podwójna siatka, Igunia i wiele innych ;)


12

Igrzyska ♥️


20

Tak było XD


2

Plan na jutro. Żelazna szansa medalowa we wioślarstwie + kilka czarnych Koni. Do tego siatkówka X2 i mecz Igi o strefę medalową ♥️


3

Tak jest Julia! Lubelszczyzna jest dumna ♥️

3

Dziewczyny lubią brąz! ♥️

2

@adamek20151 ktoś pisał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?