zgiru
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lithotripter Józefaciuk, ja tam chyba chciałbym uczęszczać na geografię
4
Usunąłem przez przypadek, więc jeszcze raz. Który przedmiot z nauczycielem ze zdjęcia byście wybrali? https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/522796023_122246170040191991_6576735121011369075_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=2AkCi4NdMJIQ7kNvwFhoyzX&_nc_oc=AdkSyy7cnngqsI2cNSkOo5oh09XYxfT6Xn5egOBJvPyRO9aH1KckunKORDqSusu6C-k&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=PgDOvoS_z3LBlc8RQVSaVA&oh=00_AfSymimYBkXUGVhvYsMVGewiRmsK81VrPDcNUCxTQRSbfg&oe=6887C61F
0
@FcPortoFan1999 mnie bardziej kusi Geografia i chemia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 ale żeś Fornalczykowi dowalił xd
2
zgadnij co to za zespół? https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/524051439_739046162188004_2457183775829019232_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=b32cDtv3i_wQ7kNvwFb7ieo&_nc_oc=AdkCidBVRBm4igZ0UuWoiA8CrHsVPFLfMC5PzTTQce9-5cmoo74GWha__klIZpyQZMc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=b34uyLG102_VK9lTuuMayQ&oh=00_AfRyD8DldwvUD7FYZwbb8dWlsqVfLHcKhp3Yc_iKrcDHIw&oe=6887E424
0
@Arcybiskup to 1200 to jest na kazde dziecko, zatem chlop na najnizszym odda 3600
0
@Kapitan hawk z ciekawości, jak mierzyłeś to IQ?
0
@marcin62 bez Tuska przeżyjemy, reszta jest smaczna
1
@bolinho89 ja jadę z żoną do Sandomierza. Polecam
0
@Terapuls a ja mam nadzieję iż Braun będzie w okolicy 8%
30
@draxidox Towarzysz bolek nie wpadnie?
0
@Joe_Barbaro Liverpool Barcelona Juventus Bayern PSG
5
@Antimadridista_WR wyciąga hajs
1
@Safrani co do koszulek fajne, choć ja jestem fanem tej, którą dostałem od żony i syna na urodziny https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVJegyZ-j86HV4W_LE7sHkSwmvcV6sUUKRIw&s
2
@partymaker szkoda że nie napisałeś, że grali w półfinale Pucharu Mistrzów, który jest nazywany teraz Ligą Mistrzów. Widać iż boli wielki Widzew
1
@Kgorecki2500 lepsi są rebelianci lub parszywa zgraja
0
@Kgorecki2500 po co zadajesz pytania retoryczne? SW z filmu stał się mega przedsiębiorstwem pod rządami Lucasa.
10
@Safrani dobrze że jestem tak stary, że nie wiem kto to Grok xd
2
@blakkudium jedziemy po mistrzostwo
0
@Kgorecki2500 to trzeba się podpisać. Ciekawe gdzie w łodzi znajdę zbierających podpisy
2
@Safrani ja tam liczę na miejsca w pierwszej 4 i jestem optymistą
1
A tak się bawią inżynierzy w Polsce. Na szczęście próba gwałtu udaremniona. Podziękujmy tym co nie brali kart do głosowania w referendum.
https://www.facebook.com/share/r/16gQwKVR91/?mibextid=wwXIfr
0
@Ojciec5tkidzieci niech żyje Prezes
1
@Safrani liczę na TOP5 w przyszłym sezonie
0
@Safrani więcej tych cudownych wiadomości
1
@Safrani ja też nie wyobrażam sobie po wzmocnieniach innej walki niz TOP5
0
@Pablozeusz Barcelona-Milan 0:4
3
@gumaz nie kozacz bo młody ze zdjecia Ci pysk obije xd
1
@Safrani bardzo dobre na papierze są obecne transfery Widzewa