- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 479 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 479 Culés
6
Właśnie na naszych oczach dokonuje się sejm rozbiorowy, unia ma jeszcze większe prawa, pieprzone judasze sprzedali nasz naród za 700 mld, Unią już jesteśmy nie Polską.
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p280x280/164647191_288148669573064_265238451188819311_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=4Xun6KRPYMcAX8nP4ZM&_nc_oc=AQmFDeez9xlG6b495d4J5dHLfO2H4jc-vQr0I-sgM3jkF_id-8wIQCAKx9eDppKrJ5c&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&tp=6&oh=d212a9080c3f1a15c67265bbcdc9607e&oe=60B64DDB
5
@Wilczeq Bez przesady xD
0
@Wilczeq I po co ludzi straszysz?
2
@Wilczeq aż 700mld to my nie dostaniemy:P
0
@Sulimo Kolejne pokolenia będą spłacać długi i to nie swoje a zagraniczne XD Ta, bez przesady, nic się nie stało
6
@Sulimo Ale czemu? Polska w niekonstytucyjnym trybie zrzeka się suwerenności fiskalnej. Nie ma nic za nic
2
@Wilczeq Stany Zjednoczone Europy , taki jest główny cel Unii , teraz płaczecie a w 2004 roku lecieliscie głosować za przyjęciem... Jak się komuś nie podoba to zawsze "wolny " wschód zostaje
3
@Sulimo Pogadamy za 10 lat, jak będziesz płacił w sklepie :)
To jest właśnie takie pieprzenie. Ciągle "bez przesady", "nie no...aż tak to nie" teraz płacimy wszyscy 300% ceny niektórych materiałów budowlanych. Ceny działek poszły 100-150% do góry. Paliwo 100% do góry i ceny w sklepie spożywczym także.
Kolega dobrze mówi. Wstęp do kolejnych podatków i kolejne zadłużenie Polski. SKANDAL.
0
@katalonczyk112 albo Szwajcaria - wspanialw miejsce w srodku Europy ;)