- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
0
Witam,
Sama nie jestem fanem piłki nożnej ani żadnej drużyny za co bardzo wszystkich przepraszam ale mam chrześniaka, który jest fanem zespołu FCBarca. Chce zrobić mu prezent i kupić piłki tego zespołu. Z tego co wiem to są one różne w różnych rocznikach. Podpytałabym Młodego ale nie chce psuć mu niespodzianki. Same piłki znalazłam ale nie mogę nigdzie znaleźć ich "kolejności". Pomożecie? :)
1
@pestucha Witamy kolejne multi ;)
2
@pestucha Pierwsza będzie z 1899 roku. Zacznij od tej. Nie ma za co.
0
@pestucha ja nie polecam tych piłek. Za dzieciaka je kupowałem, ale oprócz wyglądu to do gry średnie są strasznie i szybko się niszczą. Lepiej koszluleczke czy szalik kupić
1
@pestucha Tak trochę btw, to uważam że jeżeli chcesz juz coś kupić związanego z Barcelona to piłka jest jednym z gorszych pomysłów, conajmniej ja tak zawsze uważałem.
Jak ma nią grać to po czasie się zniszczy i tyle będzie z pamiątki, jeśli leżeć i wyglądać to już wolę jakiś szalik lub najbardziej koszulke
1
@IronSanHybrid oceniasz swoją miarą? ;)
1
@pestucha Kup koszulkę :)
0
@Kwasiak98 On dba o piłki i zawsze gra najstarszą aż się zniszczy... dzieciaki nie patrzą na "funkcjonalność". Chciałabym, żeby miał trochę frajdy ale faktycznie pomyślę też o koszulce, dzięki
0
@pestucha Doświadczeniem na tej stronie ^^
0
Ok, piłka podoba mu się taka plamista, Noble Red/Loyal Blue/Varsity Maize i tą kupię a jak już jest temat koszulek to jest jakaś specjalna seria z której byłby bardziej zadowolony niż z innych?