- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Wypiszcie proszę 5 piłkarzy w wieku miedzy 24 a 27 lat, których widzielibyście w Barcelonie. Starajcie się by piłkarze nie dublowali pozycji.
1
@Janiama dlaczego akurat w takim przedziale wiekowym?
0
@Janiama Hmm.Napewno Depay a nad resztą trzeba by pomysleć.
7
@Janiama Pavard, Marquinhos, Kimmich, Bruno Fernandes, Kane.
Nic nie pisałeś czy to realne żeby ich pozyskać :D
1
@Mr8lack bo to najlepszy wiek dla piłkarza
2
@Mr8lack bo tych piłkarzy Barcelonie brakuje
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz ekstra ekipa
10
@michal26 bo tej grupy wiekowej nie mamy w Barcelonie i to jest problem tego klubu
0
@Jakchcesz dla nas jest realne:)
4
@Janiama Gaya, Marquinhos, Kimmich, Rodri, No i powiedzmy już ten Depay. Ewentualnke zamiast Depaya jakiegos PO, tylko niezbut wiem kogo można.
0
@Rewolucja123 ok
1
@Janiama napewno Pan Joshua Kimmich, Bruno, Kane, Marquinhos i może Sterling jakiś w formie :d
1
@Janiama Trochę wąskie te widełki, żeby 5 złapać. Depay i Gaya z realnych celów, z mniej: Barella, Kimmich i Marquinhos.
1
@Janiama Kimmich, Bernardo Silva, Dybala, Rodri, rozgrywający którego brak na rynku ala Veratti, Kroos, czy Arthur zachowując oczywiście proporcje.
1
@Rewolucja123 na PO będziemy mieli Emersona.
Co do reszty tez bym tak dał
1
@Janiama w takim razie Kane, B. Silva, Lucas Hernandez, Kimmich i Gaya albo Grimaldo
1
@Janiama Rodri, Kimmich, Marquinhos, Lukaku, Barella.
1
@Janiama Pau Torres, Jose Gaya, Merino i Ojarzabal. To są piłkarze do wyciągnięcia. No i jeszcze ewentualnie lukaku lub kane.
1
@Janiama Coman, Kane, Camavinga, Filipe Luis, Vlahovic
Myślę że wszyscy poza Comanem do wyciągnięcia. Pozycje które trzeba wzmocnić.
1
@Janiama Gaya, Kimmich, Milinković-Savić, Gnabry, Kane.
Jak tam Semedo?