- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
4
Ja też cały czas wierzę w Koemana i mam nadzieję, że zostanie z nami na przyszły sezon. Jakie on dostał wzmocnia w obecnym sezonie? Poza Pedrim i Destem żadne, a to dwóch młodych chłopaków. Po 8-2 z Bayernem miało wylecieć 3/4 weteranów/amgiosów, a wyleciał tylko Suarez, Rakitic i Vidal... Wygrał z nami trofeum, czyli sezon lepszy niż poprzedni i styl gry też lepszy, mimo wielu spotkań przegranych.
5
@daniel32778 Nic nie tłumaczy jego decyzji w trakcie meczu, nawet ślepiec by lepiej czytał mecz.
3
@daniel32778 Ludzie zobaczyli Tuchela i odrazu by chcieli sukcesów.Niestety ale piłka nożna to nie koncert życzeń.Tu czasami trzeba czasu i cierpliwości.Nie odrazu Kraków zbudowano.
0
@Transu96 @Encore To nie były dobre warunki na prowadzenie Barcelony dla jakiegokolwiek trenera na świecie. PK jest i ja się cieszę. W przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej.
0
@daniel32778 Nie ma co gadać, sezon jest na plus. Dla mnie przed startem sezonu z moimi oczekiwaniami puchar to dużo. Po tych sytuacja z Bartomeu tak szybko się nie odbudujemy.
0
@Kamiloza91 Ja oczekiwałem podobnie. Jakikolwiek puchar i można uznać sezon odbudowy za udany.
0
@daniel32778 co mają warunki do prowadzenia meczu? xD 83 bramki strzelone w la lidze bez dziewiątki, gdzie następny klub ma 61, faktycznie tragedia
0
@daniel32778 Ważne, że idzie coś do przodu. Ale lepiej narzekać. Potrzeba czasu, ja ,migę na to czekać jeszcze kilka lat. Za go co mi dała Barca dała mogę czekać.
0
@daniel32778 Powinien dostać kolejny sezon z tymi, których chciał/chce (w granicach rozsądku i możliwości klubu), a jeśli wyniki nie będą dobre, to wtedy out. Sam bym się w takiej sytuacji podpisał. Moim zdaniem zwalniać trenera po roku, to nie jest dobre dla odbudowy zespołu.
1
@Kamiloza91 @norbi77 Nigdy nie byłem za zwalnianiem trenerów po sezonie, bo z takim podejściem się nic nie da zbudować.
0
@daniel32778 Ja obecnie nie widzę wolnego trenera żeby zastąpił. Xavi to za szybko, niech najoierw pokaże coś w klubie pokroju Celty. Jedyne obawy z Koemanem mam takie że z tymi lepszymi nie da rady taktycznie, ale zobaczymy jaj to będzie wyglądać po transferach.