La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1291 Culés

20

„Ziomek z 3-4 miesiące temu kupił sobie Insignie od innego koleżki. Podjechał wczoraj pod lidla wysiadł i doszedł do niego chłopak koło 30 z jakąś dziewuszką, powiedział cześć i spytał sie czy wie co to za auto jest? Że on zna to auto dobrze i za dyszke mu powie. Kolega zdziwiony i mówi, żeby za darmo powiedział, a on że już za darmo nic nie robi, nie raz sie na tym przejechał i symboliczną 10zł musi wziąć i mu powie bo zna to auto dobrze. Kolega zdziwiony dał mu 10zł xD a tamten że to insignia pierwsza generecja, w kombi. Na 100% bo on dobrze zna to auto. I poszedł. Ziomka wbiło w parking, słowem sie nie odezwał, skisł i poszedł do sklepu” XD
~Wykop

0

@Janas11224 Jednoosobowy podmiot gospodarczy.

konto usunięte

0

@Janas11224 To jest jak brita, ten dzbanek. Oddał hajs tak, o.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?