- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
1
Powiecie mi w końcu o co chodzi z tym Haalandem w waszych barwach? Bo juz to zaczyna się przekształcać w szopkę... Niby Depay,a może jednak Aguero...a może jednak Haaland... A może niech Laporta ściągnie od razu całą trójkę... Mówię wam szczerze i nie po złości... Ale moim zdaniem ten cały Juan p......l. a nie soli... WTF?
1
@Madridistaaa od Laporty 3 w bok
0
@Madridistaaa co
1
@Madridistaaa może Mbappe, a może Haaland, a może Lautaro?
A nie, przecież jest mega talent Jović! A nie, czekaj... ;)
1
@Madridistaaa Nikt normalny tu w transfer Haalanda nie wieży, ale pozostała dwójka może tu przyjść. Wszystko zależy wyłącznie, od ewentualnych mądrych sprzedaży.
0
@Barcza223 No bo nic już człowiek nie rozumie... Tutaj problemy finansowe mega,a tutaj Haaland,Aguero, Depay.. A i jeszcze niby Neymar... Masakra... Moim zdaniem to takie pitolenie... Haaland wiadomo,że wybierze inny klub, który da mu większą gwarancję na wygrywanie najważniejszych trofeów niż Barcelona,Aguero to dziadek,a Depay to piłkarz, który nie oszukujmy się...nie będzie transferem, który zapewni Barcelonie wiele trofeów..
0
@Gaucho Jako kibic Realu marzę o transferze Mbappe i Camavingi... Nic więcej, póki co :D Jovic to przy takim Mbappe,który ma Real Madryt we krwi to prawie, że nikt ;D
0
@CzarnyKapelusz Jak chcesz ze mną nawiązać wymianę zdań,to chociaż pisz poprawnie Mr. " Wieży"...
0
@Madridistaaa Po prostu pismaki muszą o czymś pisać, a takie nazwiska jak Aguero, Depay czy Haaland idealnie pasują pod kliknięcia. Jeśli mam coś przewidywać to Aguero faktycznie trafi do Barcy, Depay być może też, ale tu ważna będzie kwestia zostanie Koemana na stanowisku trenera (na pewno sporym ułatwieniem jest to, że obojgu kończą się kontrakty), a Haaland to raczej tylko marzenie.
0
@Madridistaaa To daj mi cwaniaku dowód, że słowa "wieży" nie ma w polskim słowniku.