- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
8
Dziś prezentuje nową poznaną panią w branży xxx oto London Rose. Jak ją ocenicie? Wg mnie wygląda na bardzo sympatyczną kobitkę :)
Zdjecie
https://ibb.co/HH5csjC
Krótkie informacje o London Rose
Data urodzenia: 24 lipca 1988r.
Miejsce urodzenia: Kansas City
Wzrost: 163cm.
Biust naturalny, Rozmiar DD
Ostatnie dzień głosowania w LRX Duo Cup w grupie D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10060894#comment-10060894
Głosowanie w kolejnej grupie prawdopodobnie rozpocznie się jutro
@IronSanHybrid @PanZagadka @lukasbarca86 @Barca1992 @baczmus
@AllBundy @Chaoss @Szreko @qwer123 @zawsze_barca
2
@lucas/catalan Fajna mamuśka.
0
@MaTt_BarcaFan Jak dla mnie mamuśki zaczynają od 35+. Ale jak napisałeś jest fajna
6
@lucas/catalan ochyda.
2
@lucas/catalan Obrzydliwa i obleśna.
2
@lucas/catalan niezła jest, ale myślałem że jest starsza
0
@PanZagadka lepsza niż twoja gwiazda z awatara :)
1
@lucas/catalan Dla mnie tez. Ona na tym zdjęciu wyglada na 40 lat. Nie popatrzyłem, ze jest z 88.
1
@lucas/catalan natsu przy niej to petarda ;x
0
@lucas/catalan powiedz tylko w czym lepsza? Bez obrazy ale za darmo bym jej nie dotknął, chyba, że mocno znieczulony... A porównywanie milfa do natsu nie jest na miejscu :) Gusta guściki :)
1
@PanZagadka w czym lepsza? Ogólnie jest lepsza wg. mnie. Tak czy inaczej Natsu mógłbym ruszyć:D
0
@lucas/catalan nie mój typ :) Mnie też możesz oznaczać jak chce Ci się :D
1
@MNSbEstEver nie ma już miejsca ale mogę Ci wysyłać linki w prywatnych wiadomościach