- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
0
Mam psa ze schroniska juz od roku.
Ogolnie jest posluszny, ale gdy uslyszy petarde to klapki na oczach i gdyby nie szelki, to leci przed siebie, a chcialbym go puszczac by sie wybiegal bez obaw.
I tu pytanie : uzytkuje ktos z was i moze polecic obroże z GPS'em?
Myślę o czyms takim:
https://petgram.pl/produkt/petgram_gps/?attribute_obroza=L&utm_source=Google%20Shopping&utm_campaign=Petgram%20Google%20Feed%203&utm_medium=cpc&utm_term=10406&gclid=Cj0KCQjw16KFBhCgARIsALB0g8Lvx45YMGsO6j_zEBoJwUwITezZVPa9kZQMX1DOUoYpuvVpL2Y8X2AaApxkEALw_wcB
1
@Rust_Cohle mój ma obrożę z metalową klapką i napisem z moim numerem telefonem w razie jakby spie............ Mój pies jest mały i chyba miałbym szansę go dogonić , ale też strasznie sie boi huków i burzy
0
@darek60 ja nie chce mimo wszystko pozostawic wszystkiego w rekach ludzi ktorzy by go znalezli i ewentualnej dobrej woli by zadzwonic na numer na obrozy.
0
@Rust_Cohle Nie warto zbytnio. Ogólnie działanie jest ok, ale pies może bardzo łatwo zgubić bądź zerwać obroże, szczególnie jak szybko ucieka w strachu. Zreszta mocno nie polecam puszczania psa wolno na świeżym powietrzu, chyba ze na jakiejś ogrodzonej działce bądź wybiegu. Dopóki nie wyzbędzie się strachu, nie ryzykuj. Lepiej zainwestować trochę w behawiorystę.
Ja swojego bez smyczy nie puszczam zazwyczaj, chyba ze nie ma nikogo w otoczeniu na spacerze na jakichś „zewnętrznych rubieżach”, a ogólnie pies nie odchodzi ode mnie nigdy na więcej niż 10m i mocno się słucha.
0
@Aqualitek ale ja mam szelki dla niego, obrozke by mial tylko tak o zalozona