- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
32
Ale tutaj dużo homoseksualistów, nie martwcie się my was tolerujemy, tęcza z wami. :p
1
@AlicjaFCB jeśli dla ciebie ktoś jest homoseksualista z tego powodu, ze po prostu jak normalny człowiek toleruje inne orientacje to nie pozdrawiam
8
@AlicjaFCB hehe bo jak wspierasz środowisko LGBT to jesteś homoseksualistą. Tak samo jak kibicujesz Barcelonie to znaczy że jesteś jej piłkarzem. Proste.
6
@Jakchcesz Kibicujesz Barcelonie i udzielasz się na serwisie piłkarskim poświęconym Barcelonie jasna sprawa, a tutaj jakich ludzi z środowiska LGBT wspierasz, wymień nazwy kolegów. :p
1
@AlicjaFCB co xD nie znam żadnej osoby z fundacji "siepomaga" a jednak wsparłem ich finansowo kilka razy. Nie rozumiem o co Ci do końca chodzi.
5
@Jakchcesz Ale na każdym kroku nie piszesz o fundacji "siepomaga", a co chwilę piszesz o swojej tolerancji i wspieraniu osób LGBT chociaż nikogo tutaj takiego prawdopodobnie nie ma nawet. :p
2
@AlicjaFCB A skąd wiesz że nie ma? Kilku użytkowników wyzwało ich że są "chorzy psychicznie", przed chwilą jakiś koleś pisał że by ich bił batem, więc może niekoniecznie chcą się ujawniać? xd
2
@Jakchcesz Ja tu byłem kiedys wyzywany od grubych, bo naj... poszedłem na kebsa. Ilu tutaj jest otyłych? No właśnie. I tylko żarty "gruby na bramkę" i te inne. Mamy prawo żyć jak inni, moje ciało, moja sprawa. Stop Bodyshaming.
1
@BorzyKrzys Jakim prawem zabraniasz komuś używać jakichkolwiek słów? A zwłaszcza takich słów które opisują rzeczywistość? Ludzie którzy żyją w umiłowaniu prawdy też mają prawo żyć tak jak inni - moje usta, mój głos,moja sprawa. Stop Wordshaming.
0
@AlicjaFCB A co cię tak cudza orientacji interesuje?