- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
6
Sam udzielam się tutaj rzadko i nieregularnie, ale często odwiedzam tę stronę, dlatego zależy mi na jej poziomie. Zapewne większość użytkowników zauważyło w ostatnim czasie zagęszczenie się, już i tak gęstej atmosfery na tym forum. Wnioskując po komentarzach, część użytkowników, podobnie jak ja, ma negatywne podejście do tego zjawiska. Niewątpliwie jest to związane z aktywnością, niestety często prowokacyjną, jednego użytkownika i często burzliwą reakcją innych użytkowników na tą aktywność. Tą wiadomość kieruje do właśnie tych osób, które negatywnie na to reagują. Niektórzy uważają, że wystarczy włączyć opcję ignorowania/zablokowania tego użytkownika, natomiast jak widać nie przynosi to wyraźnego skutku. Wydaje mi się, że dużo skuteczniejsze byłoby zjawisko masowego, w pełni dobrowolnego ignorowania, polegającego na tym, że np przez miesiąc nie odpowiada się na komentarze tego użytkownika. Byłoby to poprzedzone publiczną deklaracją chęci takiego postępowania, gdyż w takim przypadku dużo łatwiej jest wytrwać w takim postanowieniu.
Dlatego zachęcam zainteresowane osoby do dołączenia do tego wyzwania poprzez polecenie tego komentarza lub w odpowiedzi do niego zadeklarowanie swojej chęci wzięcia udziału w tym wyzwaniu. Za miesiąc oznaczę zadeklarowane osoby w komentarzu i sprawdzimy ile osób wytrwało w tym postanowieniu. Głównym celem jest sprawdzenie czy i w jaki sposób wpłynie to na jakość i atmosferę tego forum. Jednocześnie zachęcam do podobnego postępowania w przypadku innych użytkowników, których wypowiedzi są wyraźnie prowokacyjne.
Jednocześnie w żaden sposób nie krytykuję oraz w pełni rozumiem osoby, które uważają, że sensowniej jest mimo wszystko dyskutować z takimi osobami. Wiadomość kieruję głównie do tych osób, które uważają, że najsensowniejsze jest ignorowanie ale mimo wszystko nie potrafią się powstrzymać od komentowania.
0
@wojti258 masz na myśli crunchipsa czy jeszcze jakiś innych użytkowników?
0
@Darkfin Jego, aczkolwiek w ostatnim czasie pojawiło się tutaj co najmniej kilku jego naśladowców, więc najsensowniej takie osoby też ignorować