- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
4
Jeszcze wracając do Szpakowskiego. Myślę że bardzo fajną decyzją byłoby gdyby Dariusz skomentował ten mecz razem z Mateuszem. Myślę że wiedza sportowa Borka jest na tyle duża że spokojnie uciąknąłny rolę komentatora i eksperta. To byłoby przekazanie pałeczki tego pierwszego komentatora z wielką klasą.
0
@Janiama Wtedy Juskowiak byłby poszkodowany
0
@Janiama dwie jedynki to moze slabo wyjsc.
0
@Janiama a ja myślę że lepiej późno niż wcale, żegnaj adios
3
@Encore A kto się Juskowiakiem przejmuje?
0
@Janiama Ale co Ty z tym Darkiem. Skoro zdrowie mu podobno nie pozwala tak jak miałby to skomentować. Mieli by go zmusić? Przecież to nie był ostatni mecz w jego wykonaniu za pewne. Zrobią mu pożegnanie w meczu Polska - Burkina Faso i tyle...
1
@Encore no to pomyśl jak się czuje Szpakowski teraz
1
@Transu96 Późno ale po finale koniec. Trochę empati przyda się nam Polakom.
2
@PatrykBarca I leci zaraz do Tokio na igrzyska komentować wioślarstwo i kajakarstwo. Szpakowski jest zdrowy a decyzja jest podjęta po badaniach sondażowych wewnętrznych TVP SPORT.
0
@Janiama I właśnie w kajakarstwie albo warcabach się teraz odnajdzie. Mniejsza dynamika , mniej kosztuje to zdrowia.
1
@PatrykBarca No to jest chory czy też nie? Dla mnie jest to skurwysyństwo bo Szpakowski jest słaby od lat a nie od tygodnia. Przecież on dostał finał a Borek i Laskowski półfinały. I nagle po badaniach wyszło im że lepiej Szpaka odsunąć. Szkoda że tego nie zrobili przed EURO. Widzę że u was młodych ludziach nie ma czegoś takiego jak empatia. Wszystko jest białe albo czarne. Trudno widocznie taki jest tej świat.
2
@Janiama Normalnie. BŁĄD TVP że dali mu finał i tu nie chodzi o empatie
0
@Janiama Cieszę się, że finał skomentuje ktoś lepszy, jak Borek. Ale osobiście szkoda mi pana Darka. Na internecie dużo się na niego wylało, a uważam że ten finał mógłby jakoś ukoronować jego karierę
0
@Janiama lepiej żeby razem nie komentowali, już razem drą modę w reklamie, którą słyszę w radiu codziennie po kilkanaście razy.