- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 958 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 958 Culés
0
Argentyna wygrała CA, a król został najlepszym zawodnikiem turnieju. Co to zmienia w kontekście dyskusji Messi vs Ronaldo? Absolutnie nic, Leo był, jest i będzie najlepszym piłkarzem w historii, a między nim a Cristiano znajduje się jeszcze kilku wielkich. Jedna niezła wygrana w Copa America nie ma znaczenia. Zmieni się tylko taktyka niewierzących, którym z ręki wytrącony został argument pod tytułem "łoo bo Messi nic nie wygrał z reprezentacją".
Zmieniło się coś jeszcze - Messi staje się faworytem w wyścigu o Złotą Piłkę. Niezły sezon klubowy, dobre liczby i sukces międzynarodowy, czaję, ale to już nie ten Leo co kiedyś. Lewy wciąż najlepszy.
10
@Culé a muerte Lewy najlepszy xd
7
@Culé a muerte lewy najlepszy xd
9
@Culé a muerte Dwie głupoty takie tu napisałeś, że nie mogę Cię traktować poważnie. Jakich kilku wielkich między nimi? Jest Messi i tuż za nim Ronaldo, nikt pomiędzy - każdy inny piłkarz w historii jest przynajmniej jedno piętro pod CRem.
No i Lewy wciąż najlepszy - może wśród napastników, ale generalnie to raczej nie :)
0
@Oskar00 Nie lubie Cr7 ale musze się z tb zgodzić 1Messi 2 Cr7 potem długo długo nic
0
@Culé a muerte totalne pierdoły piszesz, pod Leo jest CR i dopiero inna reszta śmiertelników
1
@Culé a muerte To dawaj tych kilku wielkich rozkręćmy tą karuzelę śmiechu, rozumiem że można Portugalczyka nie lubić ale trzeba szanować to co wygrał. W czym najlepszy? Jako napastnik klasyczny mogę się zgodzić, jako piłkarz to już sprawa bardzo dyskusyjna.
0
@Culé a muerte Jest Leo, Jest Cristiano, ewentualnie Neymar jest trochę za nimi, jesli chodzi o same umiejętności, ale źle poprowadził karierę. Może można gdzieś jeszcze wcisnąć np. Cruyffa, ale ogólnie to odleciałeś.