- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
19
Mam nadzieję, że Demir uciągnie psychicznie presję. Na razie wygląda bezczelnie i to mi się podoba. Nie oszukujmy się... Barca ściągała ostatnimi czasy wybitne młode talenty i wszystkie się spalały. Malcom był fantastyczny we Francji, Arthur na początku też wyglądał świetnie, tak samo Trincao, Firpo w Betisie wyglądał lepiej niż Emerson i można tak wymieniać. Żaden jednak u nas nie grał na miarę swoich możliwości i każdy mniej lub bardziej zahamował sobie rozwój, więc albo nie dawali rady z presją albo po prostu treningi w Barcelonie to żart.
1
@osa91 Bo teraz dużo ciężej niż kiedyś, teraz to wystarczy że zagra kilka meczów na bardzo dobrym poziomie i jakieś głupie porównywania, sami ludzie robią krzywdę piłkarzom, gdzie niewielka część to wytrzymuje.
0
@Dembouz1899 No bez przesady... Malcoma nikt nowym Messim nie nazywał, a chłopak był cieniem zawodnika jakim był we Francji. On sadził takie bramki z 40m, że byłem w ciężkim szoku. A u nas z 14m się bał strzelać. To raczej presja wyniku i tego, że Barca musi wygrywać zawsze, a więc zawsze musisz grać co najmniej dobrze. Nie ma miejsca na słabszy dzień.
1
@osa91 z tym Malcomem bym nie powiedział, że się spalał. Tak naprawdę nie miał nawet zbyt wielu szans żeby się spalić
0
@osa91 Nie bez przesady, tylko tak jest, sami nakładacie i macie oczekiwania od piłkarzy którzy nie są zweryfikowani, jak ktoś jest mocny psychicznie to będzie kawał grajka, kiedyś było zdecydowanie łatwiej, było z Malcomem były porównania i pisanie, że liczby ma lepsze od Mbappe w Lidze gdzie on już w Monaco brylował i przechodził do PSG jako gwiazda.
0
@ViscaelBarca2007 To prawda, ale jak dostawał szanse to brakowało mu bezczelności i odwagi.
@Dembouz1899 Bo miał lepsze liczby i interesowały się nim wielkie kluby. On we Francji robił furorę, każdy się nad nim rozpływał i wtedy to znosił. Przyszedł do Barcy i wszystko prysło.