- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
2
W 2 wyścigi prawdopodobnie Hamilton odrobi 33 pkt straty do Maxa i pewnie jeszcze go o kilkanascie wyprzedzi. Szkoda że w tak paskudnym stylu
6
@budel17 A tu co zawinił Hamilton?
0
@budel17 Tutaj to akurat Hamilton nic nie zrobił.
1
@Encore Dzisiaj nic, ale 2 tygodnie temu Maxa wyeliminował i dostał śmieszną kare
2
@Encore tutaj Hamilton nic, ale tydzień temu już tak. Natomiast myślę, że bardziej chodzi o Maxa, który w obu sytuacjach nic nie zawinił
0
@Encore w 2 wyścigi czytać trzeba umiec w pierwszym wyrzucił najgrozniejszdgo rywala z wyścigu i go wygrał ;) w tym wyścigu jego partner zrobił podobnie tylko nie tak niby celowo
0
@maniak33333 Tak celowo Bottas zrobil out XD
1
@Encore dzisiaj nic, dzisiaj działa team spirit :D ale dwa tygodnie temu trochę nabroil a karę dostał śmieszną :p jest wielki nie odbieram mu osiągnięć ale tylko żałuję że to w takim stylu ta walka się odbywa. Wolałbym dobre ściganie obu Panów w każdym wyścigu do samego końca jak to było w pierwszych kilku wyścigach
0
@budel17 No zgadzam się że 2 tyg odwalił maniane ale dziś po prostu robi swoje
0
@Encore ja bym się nie zdziwił gość jest pachołkiem tak dużym że wszystko jest możliwe tym bardziej że Verstapen ma jeszcze chyba problemy z częściami przez te wypadki które nie były spowodowane z jego winy
0
@Encore oczywiście, dzisiaj ma zasłużona nagrodę za zwycięstwo w kwalifikacjach, warunkiem był dobry start i powinien mieć spokojny pierwszy zakręt, tak też było