- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
0
Czy Djokovica można nazwać największym burakiem wśród aktywnych tenisistów? Według mnie tak. W meczu ze Zverevem rzucanie rakietą w trybuny, fochy. Co za brak klasy i szacunku do innych. On jest spoko jak wygrywa natomiast jak mu nie idzie to pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Jestem fanbojem Nadala, ale teraz to nie ma nic do rzeczy. Nole to jest taki CR tenisa. Nie znoszę go.
1
@MaTt_BarcaFan Jeśli chodzi o takie zachowanie to CR nie ma nawet podjazdu do Djokovica
0
@MaTt_BarcaFan były gorsze "buraki"
0
@MaTt_BarcaFan Mi tam go szkoda było, ale tenisa na co dzień nie oglądam.
0
@MaTt_BarcaFan To jest właśnie ta obsesja doskonałości, i u CR, i u Djoko.
0
@FCMichalo Noo wiem. Ale mi o aktywnych tenisistów ;)
1
@MaTt_BarcaFan Nie no u aktywnych to Kyrgiosa i tak nikt nie pobije xD
4
@michaleu Wielu wybitnych sportowców ma obsesje doskonałości a nie zachowują się tak skandalicznie. Nie mylimy ambicji z brakiem klasy i szacunku do innych?
0
@MaTt_BarcaFan poza takimi zachowaniami novak na korcie również bywa zabawny i sympatyczny. Myślę że to człowiek o dwóch twarzach
0
@Xxxbarca4ever Tak jak pisze. Jest zabawny i sympatyczny jak mu wszystko wychodzi. Jak przegrywa to jest burakiem.
1
@MaTt_BarcaFan Dodałbym jeszcze że gdy przegrywa często prosi o pomoc medyczna żeby przeciwnika z rytmu wybić. Dla mnie gość ma zero mistrzowskiej klasy
0
@Nolife1899 Noo nie ma za grosz klasy.
0
@MaTt_BarcaFan
czy gdyby nie miał takiego szacunku do innych, byłyby takie gratulacje od niego dla Zvereva? Czy odszedłby bez niczego?