- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
9
Zapraszam na kolejne wydanie cyklu ciekawostek lotniczo - geograficznych!
@MesQueUnClub96 @Odcinkowy @pele1282 @Hosh @Lionel_Messi10 @CatalanDream @kuff @kuba1794 @arasz1819 @Szymix654
Link do ostatnich:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10456796#comment-10456796
#972
Nowa linia połączy Stany Zjednoczone i Azję
Nowa linia lotnicza chce połączyć Stany Zjednoczone i Azję z międzylądowaniami na Alasce. Pierwsze takie loty mają ruszyć w połowie 2022 r.
Northern Pacific Airlines to nowy amerykański przewoźnik, który planuje oferować tanie loty pomiędzy kontynentalnymi Stanami Zjednoczonymi a Azją za pośrednictwem swojej bazy przesiadkowej na Alasce. Autorzy lotniczego start-upu, że chcą wzorować swoją działalność na Icelandair, który oferuje połączenia pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Europą przez Reykjavík. Jak uważają przedstawiciele Northern Pacific, Alaska i Azja to dwa miejsca, gdzie loty dla amerykańskich pasażerów są bardzo drogie, a nowy przewoźnik ma temu zaradzić.
https://www.pasazer.com/img/images/normal/northernpacificboeing757.jpeg
#228
Pięć plaż w Barcelonie nie istniało przed Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w 1992 roku. Wybrzeże morskie było objęte ochroną zakładów przemysłowych. W ramach przygotowań do Igrzysk, miasto przeniosło fabryki i sprowadziło piasek w celu przekształcenia wybrzeża morskiego w miejsce rekreacyjne z plażami, hotelami, barami i restauracjami.
https://fotos.hoteles.net/articulos/playa-barceloneta-barcelona-3153-1.jpg
2
@dawo17 Żeś se moment wybrał xD