- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
0
Wg. prawa do której godziny mogą być w mieście bardzo głośne koncerty? Ktoś się orientuje? Bo drą japy jak szaleni.
2
@masq A niech drą, jeśli nie odbywa się to codziennie. Jak w Wawie jest np. Orange Warsaw Festival to też niesie się daleeeko do późnych godzin. Są wakacje, więc luuuz ;)
0
@masq Ciszej nocny nie ma, więc mogą trwać nawet całą noc.
1
@LuisSalvano ale po pierwsze jak zwykle nie odpowiedziałeś na pytanie, ale to już norma po drugie prawo działa codziennie w wakacje też.
@tristan87 no jak to? Przecież jakby ktoś tak muzę odpalił to dzwonisz na straż i po problemie, a prawo jest równe dla wszystkich.
0
@masq Do 2 w nocy. Zadowolony?
7
@LuisSalvano Zadowlony to będę jak 2 września usuniesz konto.
0
@masq Kiedyś sąsiedzi zadzwonili na policje, ze słucham muzyki głośno była 20. Jak przyjechali a to był dzień w którym odbywały się miejscowość obok dni intefracji zapytałem czy jak zadzwonie do nich to pojadą rozgonić wszystkich to mi się tłumaczyli, że gmina jak robi to może więc prawo nie jest równe w tym kraju.
Oczywiście muzyki nie ściszyłem bo na "ucho" to sobie mogą oceniać :)
0
@masq A ja, jak się odczepisz ode mnie i skończy te głupie prowokacje pod moim adresem.
0
@LuisSalvano Prowokacje? Kiedyś Cie miałem za pozytywnego wariata, nawet Cie tu przywitałem po banie teraz już tak nie jest. Zadałem kulturalnie pytanie, a Ty mi na nie nie odpowiedziałeś tylko rzuciłeś głupi tekścik pod lajki jak to masz w zwyczaju. W następnym komentarzu odpowiedziałeś mi kłamiąc, więc się odszczeknąłem. To jest moja prowokacja Twojej osoby?