- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
0
Pytam ponownie, potrzebuję opinii kilku osób, proszę o wypowiedź.
Panowie i Panie, czy to prawda, że netflix podniósł opłatę za swoje usługi? Za konto z 5 ekranami płaci się teraz 60 złotych?
0
@marcin000019 u mnie nie podnieśli.
9
@marcin000019 Potrzebujesz opinii na temat danego faktu? Nie lepiej poszukać tej informacji na stronie Netflixa?
0
@marcin000019 Tak.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1
@TheNekro94 Strona netflixa nie chce pomóc postanowiłem więc zapytać Ciebie
@AntekGriezmann dzięki za odpowiedź, jeden normalny
0
@marcin000019 tak, to prawda
0
@marcin000019 Tak, podnieśli opłaty dla najwyższego pakietu. Średni pakiet pozostał w starej cenie a najniższy potaniał.
1
@marcin000019 Ale ziomek, to jest 5 sekund. Dosłownie 5 sekund:
https://www.google.pl/search?q=netflix+podwy%C5%BCka+cen&sxsrf=ALeKk01s-7gBynDJRnclE1hTbdEE-JmwLQ%3A1629195440844&source=hp&ei=sIwbYcqtMNOkqtsP4pez-A4&iflsig=AINFCbYAAAAAYRuawEPYSp8MBzqcOXYONc98xSOmUe9W&oq=netflix+podwy%C5%BCka+cen&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBQgAEIAEMgYIABAWEB46BAgjECc6EQguEIAEELEDEIMBEMcBENEDOggILhCxAxCDAToRCC4QgAQQsQMQgwEQxwEQowI6CAgAEIAEELEDOgsILhCABBDHARCvAToOCC4QgAQQsQMQxwEQowI6FAguEIAEELEDEIMBEMcBENEDEJMCOgsIABCABBCxAxCDAToLCAAQgAQQsQMQiwM6BQguEIAEUJoCWMAcYIweaABwAHgBgAHkAYgBhg-SAQYxNi4yLjKYAQCgAQG4AQI&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwjKxZL86bfyAhVTkmoFHeLLDO8Q4dUDCAY&uact=5
0
@RobiS @Tasde Dzięki Pany!!!
@TheNekro94 Ale ziomeczku, widocznie masz lepsze google od moich ;x szukalem ;D
0
@TheNekro94 to wszystko fejki.
Komentarz usunięty
4
@TheNekro94 Heh, ja to nazywam "internetową niepełnosprawnością" jak ktoś nie umie sobie czegoś wyszukać. Za kilka dni zapewne znajdą się tacy, którzy zapytają się "Z kim, o której i gdzie w tv leci mecz Barcy"? :D
0
@Tridente2015 Ty, ja Ci nie napiszę jak nazywam takie komentarze jak Twój, bo banicja byłaby tak długa, że bym tu nie wrócił do was.. :(
0
@Ghotti https://prnt.sc/1q42xw4 w tym momencie pisalem do supportu
0
@marcin000019 A jak nazywasz?