- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
9
Nie sądzę by Coutinho grał u Koemana w środku pomocy. Dlaczego tak myślę? A dlatego że Brazylijczyk gra bardzo słabo w odbiorze piłki a na to mocno zwraca uwagę trener z Holandii. Myślę że Koeman bedzie ustawiał Coutinho w pierwszej linii bliżej lewej strony boiska. Trzech napastników plus Coutinho w środku pola to zdecydowanie za dużo by zespół był wstanie dobrze pracować po stracie piłki.
0
@Janiama imo może być 433 z bliżej siebie Cou i Griez za plecami Depaya, bardziej chodzinka robiący wolną przestrzeń dla Desta i Alby po bokach, do tego wbiegający FdJ z 2 linii i asekurujący jego pozycje Griezmann.
A ogólnie i tak bym chciał żeby odszedł no, ale jak ma zostać to z chęcią bym zobaczył jak mi zamyka buzie :)
0
@Janiama Był kiedyś artykuł, że z jego zdrowiem musi robić przerwy na sekundę po każdym sprincie na ponad 60 metrów i dlatego finalnie Klopp zrobił z niego rezerwowego. Nie za bardzo mu to pomaga w obronie.
1
@Janiama griezman i brajt grają dużo w obronie więc może by się wyrównało.
3
@Janiama Iniesta nigdy orłem w odbiorze czy pressingu też nie był , a mimo wszytsko mógł grać z trójką napastników.
Ja widziałem w Cou przy jego transferze idealnego następce Iniesty właśnie, choć rzecz jasna wiedziałem że jest słabszy piłkarsko. Ale paswowł moim zdaniem idealnie w rolę jaką pełnił Andreas.
Niestety głowa chyba nie podołała, a dodatkowo i zdrowie nie dopisało.
Szkoda bo z tej trójki Cou, Dembele, Griezmann akurat na Brazylijczyka liczyłyłem najmocniej i uważałem że najbardziej pasował do naszego klubu.