- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 671 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 671 Culés
1
Naprawdę dziwię się kibicom Realu, że są aż tak naiwni i wierzą w te bzdury które wymyślają pismaki na temat transferu Mbappe do Realu. Chłopak nigdzie się w tym roku nie ruszy, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy podpisze nowy kontrakt bo najwyzczajniej w świecie otworzą mu się oczy gdy dostanie kilka piłeczek od Messiego. Szejk się nie wzbogaci gdy weźmie od Pereza jakieś 180 mln za swoją gwiazdę. Cały Katar ciśnie bekę z fanów królewskich jak i z Pereza.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ElKamil
masz lepsze dojścia? podaj nr. sam sobie zadzwonię:) Nie wiadomo czy wyląduje w rm teraz, kwestia kasy i innej "9" na jego miejsce ale nie po to gość odrzuca 6 ofert przedłuzenia w tym jedna na warunkach finansowych równych/lepszych od Neya by nagle jednak po 3 latach odmawiania zmienić zdanie bo mu Messi będzie podawał. On chyba wie jak wyglądają podania Leo i jakoś zdania nie zmienił a trenują już ze sobą chwilę.
1
@LUPR Kylian nigdzie się nie wybiera a dzisiejszy mecz tylko to potwierdza wariacie. Musisz zadowolić się Benzema i Neymarem z Aliexspres
0
@ElKamil ja jestem kibicem Barcy, chce go w rm owszem by się z kasy spruli a to że ufam najlepszym dziennikarzom a nie twojej intuicji nie oznacza że nie kibicuje Barcy:) Co potwierdza mecz, że nie płakał po zdobyciu gola? nieźle wariacie
1
@LUPR nie baituj że jesteś kibicem Barcy bo łyknąłeś przynętę zarzuconą na kibiców Realu xD
0
@ElKamil podrzuciłem ci rzetelniejsze źródło niż twoja intuicja. Podanie źródła to nie kibicowanie Realowi. Logika u ciebie na niezbyt wysokim poziomie:(
1
@LUPR Twoja inteligencja jest jeszcze na niższym poziomie od mojej logiki skoro jeszcze nie zrozumiałeś, że cię bajtuje od początku :v
1
@ElKamil hahaha. Ale go zaorałeś :D
Łyka wszystko jak pelikan. Znowu dał się złapać na wędkę :D