- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1546 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1546 Culés
0
Iga ma wielka szanse na polfinal US Open.Najpierw Bencic a potem Raducanu albo Rogers.
0
@lukaszbarca15 Bencic ostatnio w formie, zdobyła złoto IO.
0
@Sysia11 Ale napewno lepiej trafic na Bencic niz na Muguruze czy Barty.
0
@lukaszbarca15 na Barty już nie trafi, bo odpadła :D
0
@lukaszbarca15 Ciężko stwierdzić, bo myślałam,że Bencic jest tylko solidna ( w sensie,że nie wygra WS czy IO ) a tu pozytywnie zaskoczyła. Moim zdaniem trochę zastała się w miejscu od 19/20 urodzin aż do teraz bo naprawdę gra bardzo dobrze i te złoto IO to nie przypadek.
0
@clyde I bardzo dobrze.Moim zdaniem mecz z Bencic bedzie latwiejszy niz z Kontaveit.
0
@lukaszbarca15 Bencic gra życiówkę, a Ty piszesz że Iga ma wielką szansę na półfinał. Zdziwię się jak Świątek ugra chociaż seta.
0
@kamiVeB zobaczymy po meczu.To jest tenis pan,wystarczy jedna akcja,zaciecie i nagle wszystko sie odwraca.
0
@lukaszbarca15 Szansa jest, będzie cholernie trudno. Jak piszą wyżej Bencic jest w życiowej formie i rozjeżdża wszystkich 2:0. Lekki plus to taki, że grała w doubla (dzisiaj w nocy przegrała) więc może na kondycje trochę wejść.
A sam ćwierćfinał będzie też bardzo trudny. Rogers w nocy pokazała wczoraj świetny tenis z Barty, ale teraz pytanie czy to tylko jeden taki meczy czy pociągnie to dalej. Ale ja osobiście stawiam w ćwierćfinale Emma Raducanu, od samego początku świetnie gra, bardzo agresywnie, bardzo dobrze się jej grę ogląda. Nie ukrywam, że bardzo bym chciał mecz Świątek - Raducanu, byłoby super widowisko.
No teraz niestety już łatwych meczów nie będzie, w każdym z nich Świątek musi się pokazać z najlepszej strony.