- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
25
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
7
Towarzystwo tutaj się zesrało, bo Barca przegrała mecz. Nie jesteśmy nawet blisko poziomu sprzed 4 lat a wy przeżywacie jeden mecz z wielu w fazie grupowej LM.
Swoją drogą - ten cały Eric Garcia to co on ma żeby być stoperem w Barcelonie? Zaprzeczenie stopera współczesnej piłki. Gość nie jest ani
- szybki
- wysoki
- silny.
Jemu poziomki zbierać a nie Barce ratować
0
@marian_konopka bo co piłka się od niego odbiła? Ma wiele umiejętności, które wywindowały go na takie miejsce na którym jest
0
@marian_konopka jeżeli duński Nazario gra w Barcy to Garcia też może bo Barca teraz to zwykły przeciętniak warto powoli uświadomić to
1
@KacperVEB daj chłopie spokój w poważnych drużynach graja ludzie typu Araujo, Rudiger, Sule a nie gość wzrostu Kaczyńskiego. Żeby on był jeszcze szybki to ok, ale Inaki z młodszym bratem robili z niego wiatrak.
0
@goldmetaxa pewnie, ale nawet Hoeness ostatnio w wywiadzie mówił, że Alaba chciał do nas przyjsc a my (oczywiscie z racji stanu finansow) wzielismy Garcie XD.
0
@marian_konopka tak tak a teraz weź głęboki oddech i się uspokój panie Marianie. Puyol ile miał wzrostu? Garcia to świetne wyprowadzenie piłki, antycypacja gry czy ustawianie się. Gość ma 20 lat i już tak bogate doświadczenie. Cieszę się, ze mamy tak przyszłościowego środkowego obrońcę u nasn
0
@KacperVEB jakie np?
0
@marian_konopka Ale pilke wyprowadza i gral u Guardioli... ;)
0
@KacperVEB Puyol był walczakiem, zaczynał grę na bólu obrony (!), walczył fizycznie jak równy z równym z większymi od siebie a i wyskoczyć do piłki potrafił. Porównujesz legendę klubu który wygrał wszystko do łepka o którym się więcej mówi niż faktycznie pokazał w grze.
Co ci z „antycypacji” jeśli nie masz warunków żeby walczyć o piłkę?
Przyszłość na pozycji stopera to on miał zanim przestał rosnąć.
1
@malicinho ta, i mega inteligentny jest - krzyżówki w autokarze rozwiązuje
0
@malicinho świetnie wyprowadzenie piłki, ustanawianie czy antycypacja