- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1080 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1080 Culés
2
Przypominam, że już dziś o 19:30 deadline w FPL (pozostało 5 godzin z minutami).
Transfery porobione ? U mnie już wjechała dzika karta. Wyjątkowo pokażę swoją 11-nastkę: https://zapodaj.net/b5ae2cc7578fa.png.html - średnie posiadanie danych zawodników 16.93 % u innych graczy. Trochę zainwestowałem w wartościowe (imo) różnice + 0.8$ w banku :)
@Encore @Rust_Cohle @ElTomas @Whudi
0
@Kengo spore ulatwienie. Teraz wiemy jakich pilkarzy unikać xD Ja juz zrobilem zmiane. Nie chciałem dostac minusowych wiec jak zdobede w tej kolejce mniej pkt, to sie nie zdziwie
1
@Kengo No ja niestety musiałem zrobić roszady i wyszło -12 pkt xD
0
@Rust_Cohle Ja mam jkbc dwa dodatkowe free transfery po następnej kolejce. Sporo myślałem nad Cristiano i Lukaku i koniec końców nie wybrałem żadnego. Ronaldo - maksymalna cena, ciężki terminarz + dobre staty ale zanotowane podczas jednego meczu u siebie z NEW. Lukaku z drugiej strony - drogi, dwa trudne mecze przed nim i szczerze mówiąc strzelił trzy gole, ale tylko w pierwszym meczu vs ARS dochodził do wielu wartościowych sytuacji.
0
@Encore O Panie :D A co z WC ? Już wykorzystana ?
0
@Kengo ja gram tak: Schmaichel - Alonso, Arnold, Reguilon - Pogba, Greenwood, Grealish, Jota, Salah - Jesus, Richarlison.
Dwa transfery tylko zrobiłem. Myślę, że jest szansa na dobry wynik
0
@Kengo transfery za -12 porobione bo już nie mogłem patrzeć na tych swoich patałachów, 5 pozycji w dół ale warto
0
@Transu96 a WC wykorzystany ?
0
@Kengo skoro robię transfery za pkt to chyba odpowiedź jest jedna