- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Kto trafi wynik meczu Barcelony
Benfica Barcelona 3 0
Nikomu tym razem nie udało się trafiać końcowego rezultatu. Ogólnie bardzo mało trafiamy co pokazuje jak trudna to jest robota :)
3
@Janiama @barcelonaLM trafił.
0
@Kettger nie trafił
1
@Janiama
Ja byłem blisko, tylko nie w tę stronę ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734356#comment-10734356
0
@Janiama Jakby była łatwa to bym już był bogaty biorąc pod uwagę jakie są współczynniki na dokładny wynik :)
1
@Janiama https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734224#comment-10734252
Przepraszam że podszedłem na tyle optymistycznie, że nie tylko trafimy w bramkę ale nawet coś wepchniemy... :(
1
@Transu96 Trafił, @Kettger ma rację. Kłamstwa to Twoja drugą naturą widzę.
0
@IronSanHybrid https://zapodaj.net/images/5b74dc11eb084.png
lubisz jak cię złomują, co?
2
@Transu96 a Ty lubisz? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734522#comment-10734522
1
@Transu96 potem dał korektę
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734522#comment-10734522
0
@IronSanHybrid a co mnie obchodzi co napisał potem w niezwiązanej z tematem dyskusji, jak w głosowaniu u janiamy dał dupy xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734224#comment-10734224
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Tak czy siak trafił. Nieważne pod czyim postem. Zezłomowany zostałeś kolego.
0
@IronSanHybrid Trafił tak samo jak ty z Joshuą, City i Barcą czyli wcale
2
@Transu96 Są takie chwile kiedy lepiej odpuścić zamiast dalej się kompromitować. Weź to chociaż przemyśl co?
0
@Azi Lubie was złomować
0
@Azi Daj spokój. On tak ma, przegrał kiedyś ze mną w państwa miasta i statki to już z rok tu pisze, że to On wygrał... Przestałem go brać na poważnie.
3
@Janiama ja się spóźniłem będzie 3-0 dla Benfiki
2
@IronSanHybrid @Transu96 Hahaha, Panowie, u @Janiama nie trafiłem, ale u @Kettger trafiłem, bo jak zobaczyłem te 3-5-2 z Roberto na wahadle to analogia do Bayernu była prosta ;p