- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
13
Bartomeu nigdy nie powinien być prezydentem Barcelony.
Koeman nigdy nie powinien być trenerem Barcelony.
Kevin Prince-Boateng, Martin Braithwaite czy Luuk de Jong nigdy nie powinni być zawodnikami Barcelony.
Fakt, nie opinia.
1
@peetwithbarca Ale Braitwaitha to Ty szanuj
0
@peetwithbarca A czym jest Barcelona poza kilkoma latami sukcesów spowodowanych... niechcianymi transferami ( Beckham/Roni), niechcianym trenerem ( Mou/ Guardiola) i złotym pokoleniem la masii które zdarza się raz w historii klubu jeżeli ma się farta. Klub jak klub czasem lepiej czasem gorzej ... czasem tragicznie po mimo gwiazd w zespole. Barto właśnie chciał zrobić z Barcelony gwiazdorski klub ... kontraktując gwiazdy kiedy pojawiło się troszkę więcej kasiory, nic dobrego z tego nie wyszło.
Więc czym jest ta wielka Barcelona ?
Ah no tak MES KE UN KLUB zapomniałem :)
0
@zenoowity Kiedy Mourinho był trenerem? Asystent to chyba nie trener.
0
@zenoowity I kiedy Beckham był w Barcelonie? Chyba że na wakacjach. :)
1
@peetwithbarca Zapoznaj się z historią Barcelony żeby wiedzieć czemu zostali użyci obok Roniego i Guardioli :)
0
@zenoowity Pokaż mi mecz, gdzie Beckham grał w Barcelonie, a Mourinho był pierwszym trenerem.
0
@peetwithbarca Wytłumaczę za kolege. Mianowicie miał być Beckham ale nie wyszło więc wzięli Ronaldinho :) Miał być Mourinho ale nie wyszło więc wzięli Guardiole ;)
0
@wawrzyn1 Chyba źle na tym nie wyszliśmy :)