- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
8
Pewnie jestem jednym z nielicznych lub jedyny, który uważa, że we wczorajszym meczu wcale nie graliśmy tak źle jak wielu pisze i jak wskazuje na to wynik.
Przecież Benfica miała 4 sytuacje w tym meczu i zdobyła 3 gole. Ter Stegen nie był zatrudniany i nie ratował nas paradami. Groźnych sytuacji to Benfica praktycznie nie miała (poza bramkami).
Benfica - gol w 3 minucie.
Potem Barca...
Setka Luuka po dograniu de Jonga, gdzie piłka zmierzała do bramki, ale obrońca ją zablokował.
Pedri dwa strzały w jednej akcji z 11 metrów (jeden zatrzymał Luuk, drugi koło słupka)
Frankie po podaniu Roberto nie zdążył podciąć piłki nad bramkarzem.
Depay po kapitalnym podaniu de Jonga, uderzył za lekko i niecelnie.
Benfica trafia w słupek po błędzie Ter Stegena...
Luuk nie trafia do pustej bramki po zgraniu piłki przez Araujo.
Roberto z głowy w bramkarza po centrze Depaya.
Benfica gol na 2:0.
Barca się posypała...
Benfica na 3:0.
Myślę, że przy odrobinie szczęścia, ten mecz ułożyłby się po naszej myśli, bo okazje ku temu były, ale to tylko gdybanie.
I tutaj mogę zarzucić Koemanowi WIELBŁĄD, jakim okazało się cofnięcie de Jonga do obrony, bo od tego momentu nasz środek zaczął się gubić i nie nadążać.
Inna sprawa, że szczęścia w tej edycji LM w ogóle nie mamy.
Np mecz z Bayernem...Faktem jest, że Bawarczycy ogólnie nas zmiażdżyli i tu nie ma dyskusji, ale chodzi o ich bramki, jakie zdobyli.
1:0 - rykoszet.
2:0 i 3:0 po dobitce od słupka.
Tak, wiem, że to się z czegoś brało, ale tak jak pisałem, w takich sytuacjach szczęście się do nas nie uśmiechało, mimo, że Bayern i tak pewnie walnąłby te trzy bramki, w ten czy inny sposób.
Wczoraj nie zagraliśmy rewelacji, ale nie było (do drugiej bramki) tragedii, a wręcz przeciwnie. To był do tego momentu niezły (chwilami dobry) mecz w naszym wykonaniu...i wierzę, że w następnych trzech meczach zdobędziemy 9 pkt, ale czy to starczy do awansu? Nie wiem. Mam nadzieję.
Czy z Koemanem? Nieważne kto będzie trenerem, bo tak samo będę im kibicował i wierzył, że dadzą radę :)
To tylko moje zdanie (jako jedynego (chyba) buntownika (Spartakusy tak już mają ;-) ) i...jestem gotowy na szyderę i docinki, ale...mi to lotto :)
3
@norbi77 śmiem twierdzić, że jakby de Jong wykorzystał te 2 setki, to byśmy wygrali.
1
@D10SLEO Gdyby Pepsi była Colą, to by nie było konkurencji.
2
@norbi77 co jak co, ale brakuje nam topowej 9.
Luuk to niech idzie do Chin z taką grą.
Szkoda że sytuacja klubu jest jaka jest.
1
@norbi77 Ja jestem podobnego zdania. Wynik nie do konca odzwierciedlal przebieg gry i tak naprawde zadecydowaly bledy obrony. Trenera bym tutaj az tak nie obwinial.
1
@JimMorrisonFCB Z de Jongiem w obronie niestety osłabił zespół w ofensywie.
0
@D10SLEO Najgorsze jest to, że wielu twierdzi, że my NIC nie graliśmy i nie stwarzaliśmy okazji...i to jest przecież totalna głupota.
0
@norbi77 idąc tym tokiem myślenia, mecz Realu powinien zostać unieważniony, spójrzmy na statystyki, zmiażdżyli Scherif, historia pamięta zwycięzców.
1
@tomcruise Ale ja im nie odbieram zwycięstwa, tylko piszę, że nie mieliśmy szczęścia i nie graliśmy tak fatalnie jak się o tym mówi.