- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
0
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.radiozet.pl/amp/full/957679/Polska/Lublin.-Matka-zabila-troje-dzieci.-Zwloki-odnalazla-ich-babcia
Jakim trzeba być sk***m żeby zabić troje bezbronnych własnych dzieci? W głowie mi się to nie mieście. A co zrobili państwo żeby zapobiec tragedii oprócz dawania patologii 500 plus? Przecież jeśli były tam interwencje, "ta matka" była narkomanką a ojciec siedzi to dzieci powinny być dawno zabrane przez opiekę społeczną. Brak słów naprawdę.Biedne dzieci :( Mogła je oddać do adopcji a nie zabijać... Eh dożywocie to i tak za mała kara :(
1
@Lola120 Dożywocie nie jest żadną karą za coś takiego. Za pieniądze podatników siedzenie, jedzenie, ciepło w dupę, o nic nie musi się martwić... To ma być kara?
Więźniowie i skazani powinni pracować na swoje utrzymanie!
1
@Lola120 Nie wiem jak głęboko w człowieku musi kryć się taka bestia. Zabić troje własnych dzieci to czyn, który zasługuje na najsurowszy wymiar kary.
0
@peetwithbarca Dokładnie w takim chorym kraju mieszkamy, że więźniowie mają lepiej od nas. Niestety znam osobę która tam przebywała i nie dość co mają jedzenie i rozrywkę to nawet mogą sobie korzystać z telefonów czy Skype. Nie mówiąc o tym jak ktoś ma układy ze strażnikami. Czym prędzej wyjechać chyba trzeba z tego kraju...
0
@Sau_Ron Smutne czasy mamy :(
1
@Lola120 Ja nie mieszkam w Polsce już troszkę czasu, bo właśnie tego typu rzeczy mnie zaczęły irytować.