- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
0
Wiecie co jest najgorsze? Valencia wczoraj wcale nie zagrała dobrze. Mieli drugi najgorszy mecz w tym sezonie zaraz po tym z Sevilla. Barcelona praktycznie kontrolowała cały mecz i co? Oni mogli strzelić spokojnie 3 bramki a nie tylko jedna.
Te nasze 0 strzałów celnych w dwóch meczach LM to faktycznie jest coś co ciężko pobić i nawet ciężko to sobie wyobrazić xD
0
@Gaz ale nie strzelili ;) a pomyślałem o tym że skoro Valencia zagrał 2gi najgorszy mecz w sezonie, to może tylko na tyle było ich stać w pojedynku z Barca ?
0
@Gaz Tylko to nadal to jest gdybanie. Mogli strzelić ale nie strzelili. Barca w wielu meczach mogła strzeli więcej bramek, chociażby w 3:0 z Live bo była wyraźnie lepsza. Skoro wczoraj było 3:1 to znaczy że byliśmy lepszym i przede wszystkim skuteczniejszym zespołem.
0
@kaamil1910 Strzelili jedną. U nas w LM nie było żadnego celnego strzału na bramkę a co dopiero bramki.
0
@Gaz ale jesteś pozabierany xd co mnie interesuje LM?
Edit a już niedługo są derby łodzi, więc jak Valencia miała wygrać xd haha (odpowiedź w twoim stylu)
0
@Gaz Ale tego meczu nikt nie kontrolował.
0
@kaamil1910 Czytanie ze zrozumieniem Panie kolego. Napisałem, że Valencia rozgrywając słaby mecz z rywalem, który kontrolował to co się na boisku dzieje potrafiła oddać 3 celne strzały na bramkę w tym jeden zamieniony na gola. My w LM grając lepiej w ataku niż np. Benfica nie potrafiliśmy żadnej akcji skończyć strzałem i jako jedyni jesteśmy w pucharach bez celnego strzału. To jest serio coś co ciężko tak naprawdę pobić.
0
@Gaz teraz to twój komentarz ma sens ;) mało istotne, moim zdaniem Barca była lepsza w tym meczu i zasłużyła na zwycięstwo. Mam nadzieję że w LM też wrócimy na odpowiednie tory ;)