- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
0
I jak po weekendzie FPL Panowie?
Ile punktów ( i ile karnych pkt za transfery ) ?
Ja 54pkt ( -0pkt karnych) lacznie 447pkt
@Encore @Kengo @JimMorrisonFCB @ElTomas i wszyscy, ktorzy tez graja
1
@Rust_Cohle 58 pkt (bez karnych) - ale przed następną kolejką (19.10) wjadą prawdopodobnie 2 darmowe i jeden (-4pkt). Niestety miałem na bramce SA, a nie Mendiego z Chelsea :/
1
@Rust_Cohle 65 punktow za ostatnią kolejkę. Do tej pory jeszcze nie mam żadnych minusowych punktów. 471 i miejsce 1.285.000 jakoś tak
0
@Kengo ja wlasnie Mendego kupilem za Alisona bo pauzowal i to dobry wybor byl.
@Janiama A Pan czemu nie jest w la ramblowej lidze? Nie ladnie
1
@Rust_Cohle Eric Dier z samobujem a mógł być naprawdę dobry wynik i wysokie miejsce w tej kolejce
1
@Rust_Cohle A można być w kilku ligach?
1
@Janiama oczywiscie
Trzymaj zapro:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/fys7fh
Im wiecej ludzi wyprzedzi Pana @Encore 'a tym lepiej
0
@Rust_Cohle To jak wejść w tą grupę ?
0
@Janiama Dalem Ci link do dolaczenia. Dziala?
Ewentualnie logujesz sie. Wchodzis na gorze w zakladke more -> leagues & cups
I join league
Kod:
fys7fh
1
@Rust_Cohle Ja 62 zero karnych pkt. Łącznie 469(słabo) Dodatkowo przez pomyłkę zostawiłem TAA na ławce.
1
@Rust_Cohle ja 74 pkt i 24 ujemne xD ale to wystarczyło, żeby @Encore wyprzedzic :P
0
@ElTomas xdd i prawidlowo haha
To niezle zaszalałeś btw
1
@Rust_Cohle 39 punktów :')
1
@Rust_Cohle 47p w tej kolejce
Łącznie 343p
119 miejsce
ZEZLOMOWANI góra :)
Jeszcze was dogonie xd
1
@Rust_Cohle Cicho kurła
3
@Encore @ElTomas @Rust_Cohle @Bocheno1 @Witekk10 @Szreko @Janiama
* Pkt = 485
* Miejsce = 876 320 (top 10.4%);
Ktoś z tu obecnych odnotował do tej pory lepszy wynik ? :]
0
@Kengo Ja mam 395 ale was dogonie !
0
@Encore Wiemy i Ci kibicujemy, nie poddawaj się chłopaku!!!
0
@Rust_Cohle W tej kolejce 55 pkt, total narazie tylko 421.
0
@Kengo 397, byłoby lepiej gdybym nie tracił punktów za transfery :P grunt, że są gorsi :D