- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
32
Koeman już któryś raz mówi praktycznie to samo co Lampard rok temu. Młody zespół, nie można liczyć na trofea, trzeba czasu bla bla bla. Przyszedł do Chelsea Tuchel i z miejsca powiedział, że on z każdą kadrą chce walczyć o najważniejsze cele bo w nich wierzy i co? Chelsea wygrywa LM. Ciekawe co wtedy Lampard sobie myślał, bo wg niego był idealnym trenerem do Chelsea a jakość gry miała się pojawić jak piłkarze dojrzeją. Najważniejsza jest mentalność trenera a Koeman robi z naszych piłkarzy średniaków aktualnie w ich głowach...
1
@Gaz
dokładnie, ale zaraz tu przyjdą i ci powiedzą że trener nic nie zmieni, no właśnie zmieni i Tuchel to udowodnił, wydobył z tych piłakrzy co miał Lampard dużo, dużo więcej
3
@lucca87 Tuchel z Kante wydobył to co najlepsze i coś podobnego widzimy z Busim. U Koemana wygląda z lepszymi zespołami słabo a u Lucho MOTM co chwilę. Już pomijam to, że początkowym planem Koemana było zrobienie z Busiego box2boxa w 4-2-3-1 obok FDJ.
8
@Gaz Rudiger za Lamparda był do wyrzucenia, Azpi wypalony, Mount zgasł, Jorginho przeciętniak, a Kante zszedł z poziomu. I nagle w kilka miesięcy wszyscy Ci zawodnicy stali się topowymi piłkarzami globu. Tak samo było w Bayernie, Realu i innych klubach. I nie chodzi już nawet o zdobycie w pół roku trypletu czy LM, ale o zbudowanie zalążków drużyny, z pomysłem, z widocznym progresem zawodników na boisku. Nikt mi nie wmówi, że to nie jest dzisiaj, w Barcelonie możliwe.
1
@Gaz
dokładnie:) Tuchel miał tych samych piłkarzy, a jak wyglądała gra w obronie Chelsea za lamparda a jak za niego? niebo i piekło, Tuchel po prostu to fachowiec i potrafił ich ustawić w obronie
coż szkoda sie denerwowac i trzeba ten sezon spisac chyab na straty czekajac na fachowca na ławce wreszcie
0
@Gaz W takich klubach najważniejsze jest dotarcie do głów piłkarzy oraz umiejętne zarządzanie kadrom. Zawsze będę to powtarzał.