- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
14
Covidowe ciekawostki
Włochy: Osobom, które mimo wezwania nie zaszczepią się trzecią dawką przeciwko COVID-19, należy odebrać przepustkę sanitarną - takie rozwiązanie proponuje doradca włoskiego Ministerstwa Zdrowia Walter Ricciardi.
@tomek8756 @Kgorecki2500 @FC1899Barca
#Powrót do normalności xD
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27804926,wloski-ekspert-odbierzmy-przepustke-covid-19-tym-ktorzy-nie.html?utm_campaign=amtpc_deale_msn
3
@Barca1992 i tak do 10 boostera
8
@Barca1992 -Hej,szczepiłeś się? Bo ja mam już 3 dawki za sobą
-Tak,dwie mam za sobą..
-O ty szczurze..
xddd
1
@Barca1992 Hahaha Widzę, że ci eksperci to podobni co i u nas. Ciekawe jakby tak prześwietlić ich przeszłość i ujawnić ile pieniędzy przytulili podczas swojej kariery od koncernów farmaceutycznych
0
@maroon wiesz dlaczego koncern liczy, że na Tobie zarobi? W przypadku szczepień płatnych, np dla dzieci wytłumaczę jak dziecku, najprościej jak się da, koncern wierzy, że Cię oskubie i to fakt, wierzy tak ponieważ uważa, że jako kochający rodzic wydasz każdy grosz, by chronić swoje dzieciątko.
0
@maroon a jeśli nie szczepisz świadomie, na Odrę, Ospe itp, to uważam, że leczyć też powinieneś na własną rękę ; *
2
@Barca1992 Ale ale jak to, przecież miałem dwie dawki i miało to powstrzymać wirusa, jak to slogan reklamowy brzmi? Zaszczep się i powstrzymaj kolejną falę wirusa. Dla tych którzy troszkę tam umia w biologie, oprócz tego że 500 plus, wirusy mutują i będą kolejne fale jak szczepienia przypominające/ odnawiające paszport "nowej wolności"
0
@tomcruise Z tym leczeniem na własną rękę to pełna zgoda. Tylko nie rozumiem po co się ograniczać do jakichś konkretnych przypadków. Cała służba zdrowia powinna być prywatna. Nie rozumiem jaka jest logika w tym aby wyznaczać czy niezaszczepiony ma się leczyć za swoje w przypadku jednej choroby.
0
@Barca1992 świetny pomysł w izraelu 3 dawka rozwiązała im problem i dla turystów otworzyli granice.Tylko powinni określić np.dla poniżej 1500 przeciwciał.Bo ja po 8 miesiącach mam 4636 i prawdopodobnie cały rok niepotrzebne mi szczepienie.Chociaż jest tam wariant delta wzięty pod uwagę.Co jest plusem.Jeśli bym brał to pod kontem wariantu delty.