- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1601 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1601 Culés
0
Najwieksza roznica jaka zobaczylem w meczu z Bayernem to ciag na bramke. Gracze Bayernu majac pilke i miejsce lecieli na pelnym gazie do przodu wchodzac w drybling badz z proba oddania strzalu albo dopieszczonego podania. Nasi zawodnicy majac miejsce to nawet nie sprintowali, lekki bieg do przodu i z kilometra bylo widac, ze beda podawac do najblizszego z czym obroncy Bayernu nie mieli problemu.
Niestety ale nasze super talenty nigdy nie wejdą na top poziom nie mając podstawowej umiejetnosci jaka jest zdobywanie goli. W najlepszych latach Barcy kazdy jeden zawodnik potrafil strzelic cos z niczego + konczyl sytuacje. Teraz nasi sie doslownie boja strzelac i z prostym wykonczeniem tez jest problem.
0
@Gaz Wydaje mi się, że to wynikało z taktyki Xavi'ego. Nie pozwalał naszym zawodnikom wychodzić zbyt daleko na połowę przeciwnika żeby nie tworzyć wolnych przestrzeni dla szybkich skrzydłowych Bayernu, co i tak nam nie wychodziło, bo lewą stroną (Desta) wchodzili sobie jak w masło.
Widać było, że cała ofensywa miała opierać się na długiej piłce do Depaya, który miał grać na zastawkę. Przytrzymanie piłki, odegranie lub odwrócenie się i długa laga na zapalenie płuc do Dembele. Obrońcy Bayernu nie mieli najmniejszych problemów żeby powstrzymać duet Depay - Dembele, bo pięknie się asekurowali.
0
@Gaz Najgorsze jest to, że nie jestesmy teraz wstanie kupić nikogo poza wschodzacym talentem albo rezerwowym klubu z topu. Czyli przyjdzie do nas gość co w sezonie nie ma więcej niż 10goli albo może okazać się sezonojoviciem albo połsezonopiątkiem.