- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
2
Top 5 najgorszych transferów w piłce nożnej biorąc pod uwagę cena > jakość moim zdaniem.
1. Hazard
2. Coutinho
3. Dembele
4. Griezmann
5. Joao Felix
Na 5 miejsc aż 3 piłkarzy z tego trafiło do Barcy, szczególnie boli ten numer 2 :)
3
@Herato no ostatnich lat może, ale w całej historii to mi się nie wydaje.
PS. Ney też tragiczny transfer patrząc jak mało gra, ile zarabia i ile kosztował.
4
@Herato Ja bym dał Alexisa do United.
Mimo wszystko James bo przychodził jako gwiazda mistrzostw i miał być to gwiazda w Realu.
0
@Herato Sanchez do ManU też gdzieś w top i Anelka do Realu
2
@Herato Nie wiem Czy umieściłbym tutaj Griezmana. Gharet Bale tez wysoko nie wiem czy top5 ale top 10 na bank
0
@Herato Owen, Anelka, Carroll...
Niestety tez Ibra, za cene Eto'o i dosyc spora kase.
0
@dasouzar11 Bale do Realu czy gdzie?
6
@dasouzar11 Bale? xD Gościu strzelił ponad 100 goli dla Realu z czego 3 w finałach Ligi Mistrzów.
0
@dasouzar11 Nie no Bale to trzeba szanować.
@Herato Ciężko wybrać podajesz najnowsze i najdroższe a ja bym dał Bebe i Manchester United w top 5.
0
@Pawel13sz w sumie racja te ostanie kontuzje mnie zmyliły
0
@dasouzar11 Bale był kluczowy w zdobyciu LM dla Realu - mimo końcówki kariery w Realu to nie był taki zły transfer. Długi czas gral co najmniej przyzwoicie, a miął momenty, że i bardzo dobrze.
0
@Herato Beckham przychodził jako gwiazda United. Ciężko określić czy niewypał.
Niecałe 40 mln euro i tylko 20 bramek i 51 asyst przez 4 sezony co daje średnio 5 goli na sezon i ciut powyżej 10 bramek.
A nasz Coutinho 25 bramek i 14 chyba asyst. Ale rozegrał sporo spotkań mniej.