- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
4
Nie wiem ale się domyślam co sprawiło że Braun teraz mówi dokładnie odwrotność tego co mówił rok temu :)
https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1472496616322052099
3
@Kusco15 15 min na La bambie i miałby doktorat z epidemiologii
1
@Kusco15 Ale czy Ty zdajesz sobie sprawę, że konfederacji publikuje informacje różnych lekarzy i ekspertów którzy ustrzegli się od coronapaniki?
Nie trzeba być epidemiologiem z dziedziny, żeby wiedzieć, że nasi telewizyjni eksperci kłamią i manipulują statystykami.
1
@CuttingHead i nie trzeba byc ekspertem, socjologiem i ekonomistą żeby stwierdzic ze konfederacja jak chorągiewa obiera strone mniejszych i głupszych (np. Foliarzy) zeby podskoczylo te set procent
2
@SelloutCrowd I nie trzeba być ekspertem, socjologiem i ekonomistą, żeby widzieć, że każda partia robi dokładnie to samo.
1
@Kusco15 Konfederacja marcu 2020: Państwo ma prawo ograniczyć czasowo zakres swobód i wolności w imię wyższego dobra - dobra wspólnego
https://i.redd.it/ej4516tc3b681.png
"Gdyby HIV zabijał po dwóch dniach, nikt by nawet nie dyskutował: zarażonych HIV-em izolowano by na oddziałach chorób zakaźnych. Ponieważ zabija dopiero po kilku latach - mało kto się tym przejmuje" - pisze w najnowszym wpisie do bloga J. Korwin-Mikke.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-izolowac-chorych-na-aids/2lrwq
0
@Abominacja i co? Od marca 2020 okazało się, że wirus jest nic nie wart bo ludzie nie chcą na niego umierać a obostrzenia i tak nie działają
0
@ObiwanKenobi nie chcą umierać? Codziennie ponad 500 osób umiera na covid
0
@Abominacja codziennie um8era po 1300 osób przez walkę z covid zamiast wziąć się za prawdziwe leczenie
0
@ObiwanKenobi możesz za to podziękować niezaszczepionym
0
@Abominacja no tak. Bo to niezaszczepieni zabronili leczenia albo każą czekać kilka godzin na wynik testu bo inaczej nikt nie podejmie się leczenia. Dziękujemy za to takim zamordystom