- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1227 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1227 Culés
9
Już abstrahując od tego jak zachował się siwy bajerant to dopiero teraz to wycie borków, szkolnikowskich na twitterze i yt pokazuje jak faktycznie to całe polskie betonowe piekiełko piłkarskie było cięte na kogoś z zewnątrz, spoza ich układów.
Jak jeszcze pracował to wytykali najmniejsze błędy ale jeszcze się w miarę pilnowali, bo kibice byli za siwym ale teraz już mogli odpiąć wrotki i pokazać swoją twarz.
Można się zachować z klasą i merytorycznie ocenić sytuacje (vide Ćwiąkała czy Święcicki), a można odwalić cringe.
Już widzę takie pojazdy na twitterze gdyby w podobny sposób zachował się np. 711 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW. Już się zaczyna lobby, z tego środowiska, że tylko polski trener, tylko polska myśl szkoleniowa, bo nigdy nic nie osiągneliśmy z zagranicznym trenerem. Słyszę to pieprzenie od kilkunastu lat jeszcze od czasu wyboru Smudy.
Wiecie ilu trenerów w reprezentacji było od 1967r do 2021r? 25
Wiecie ilu z tego było zagranicznych? 2
Kurwa dosłownie 2
I na tej podstawie pada zawsze ten słynny argument, że z zagranicznym trenerem nic nie osiągneliśmy.
Czy Beenhakker się sprawdził? Moim zdaniem w miarę tak. Czy bajerant się sprawdził? No niezbyt.
Skuteczność 50%
To ja się pytam ile procent z tych pozostałych 23 orłów polskiej myśli szkoleniowej się sprawdziło?
No ludzie kochani.
[wykop/empty11]
4
@KrychaFCB Leo się sprawdził znakomicie, a nie w miarę. Z takimi drewniakami robił awans, ogrywając między innymi Portugalię.
1
@JohnA Według mnie też, ja tu tylko zacytowałem jednego z użytkowników wykopu obserwującego tag kanału sportowego.
1
@KrychaFCB Jeszcze Smuda był. On po polsku słabo mówił i ciężko jego logikę było ogarnąć, więc zaliczyłbym go do zagranicznych.