- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
1
,,Ronald Araujo: Miesiąc temu byliśmy daleko, dziś możemy walczyć z każdym rywalem.''
Araujo tutaj trochę przesadza, wystarczyło, że Real 2-3 razy przycisnął i wsadził te bramki. Przyjedzie znowu taki Bayern albo City/Live, którzy mieli by u nas akcje za akcją i niestety z Busim na ŚPD skończy się to znowu 3-4 w plecy.
1
@Gaz Nie pitol mi tu głupot, bo jednak trener ma też coś do powiedzenia. Real to nie City, LIve, Baya, że sami zawodnicy nas mogą przydusić, są poziom wyżej, ale trener w takiej sytuacji wiele może pomóc i dał ile potrafił Xavi, minusem było za dalekie ustawienie pomocników, co tworzyło lekką dziurę w środku. Poprawił pressing, wygladaliśmy lepiej, dorzucił Pedriego, który gwarantował spokój i dłuższe rozgrywanie, potem padł gol i wróciliśmy do szybkiej gry, bo czas uciekał.
1
@Gaz Jakie Real przycisnął i zdobył bramy?
1:0 - strata Busiego i kontra.
2:1 - 2 minuty chaosu w naszym polu karnym. (słupek Karima i chwilę potem gol)
3:2 - kontra.
Gdzie jest to "przyciśnięcie"?
1
@Rewolucja123 No ma, dlatego Klopp, Pep czy Nagelsmann odpowiednio tez by reagowali. Zreszta Bayern juz byl za Xaviego i skończyło się najmniejszym wymiarem kary.
@norbi77 1) No właśnie Benzema tu zaatakował Busiego, on nie stracił podaniem czy rajdem.
2) Chwile wczesniej mieli sytuacje z słupkiem, wlasnie wtedy byl moment, gdzie Real mial cos do powiedzenia w meczu.
3) No i wyszli do kontry prawie wszystkimi zawodnikami ze srodka a nie 2 napastników.
To sa wlasnie te kluczowe momenty, niczym za Valverde, nie trzeba atakowac caly mecz, wystarcza 2-3 skuteczne akcje i granie na spokojne kontrolowanie meczu.