- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
4
Już mam mętlik w głowie. Z tego co mówi Xavi("Dembele chce zostać, ale decyzja nie została podjęta") wynika tylko jedno. Dembele daje się wodzić za nos swojemu agentowi, Moussy Sissoko.
Patrząc na poprzednie wybryki Dembele w Barcelonie (zamiłowanie do grania na konsoli, spóźnianie się na treningi etc.), wniosek nasuwa się jeden: to infantylny i łatwowierny szczeniak, a Sissoko pociąga nim jak marionetką. Stara się mu wmówić, że gdzie indziej będzie mu lepiej, podczas gdy chodzi mu jedynie o forsę.
Jestem przekonany, że Ousmane sam w sobie chce grać w Barcy. Przeciez niczego mu tu nie brakuje: ma tzw. status gwiazdy zespołu, jest zawodnikiem podstawowego składu, gra na swojej nominalnej pozycji. Rzekomo jest tu szczęśliwy. I zarabia tyle, że na pewno jest usatysfakcjonowany... Czego nie można powiedzieć o jego parszywym, zachłannym i cwanym agencie Sissoko.
Reasumując, uważam, że naiwne, duże dziecko Dembele dało się kompletnie omamić agentowi, stąd cała afera z jego odejściem. Nie da się tez ukryć, że w obecnych czasach pieniądz rządzi futbolem i każdą sferą życia publicznego. I to jest przykre, bo zabija to piękno sportu.
0
@busel004 A to on ma obok siebie tylko agenta? A rodzice, bliscy, zaufani przyjaciele? Myślisz, że nikt nie powiedziałby jemu, że agent nim manipuluje. Czy to przez agenta olewał treningi, spóźniał się i nie ogarniał wielu innych rzeczy? Dembele na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim kasę i tyle. Jestem pewien, że wolałby dostawać 20 baniek siedząc przez 5 lat na trybunach niż 10, ale grając regularnie.
0
@MasonStorm a wiesz ze agent moze miec tez wplyw na rodzine? Nie oszukujmy sie - ani on, ani prawdopodobnie rodzina to nie sa profesorowie ekonomi, a pilkarzy uczy sie grac w pilke, a nie jak byc gwiazdami i mmilionerami, wiec ludzie bez samozaparcia sa podatni na takich sisokow i sodowka tez bije mocno.